2733
2734
هییییچ وقت نتونستم😫😫😫 یهو خونه ام میشه بازار شام بعد شروع میکنم جمع و جور

تمرین کن میشه این و کسی که یه مدت خیلی شلخته بوده داره میگه

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تمرین کن میشه این و کسی که یه مدت خیلی شلخته بوده داره میگه

مجرد بودم مادرم مجبورم میکرد چون فوق العاده منظم و مرتبه همین الان بری خونه اش یه دونه گرد و خاک پیدا نمیکنی

خودمم خیلی تمیز هستما ولی خیلی شلخته ام.یه روز حال دارم یه روز اصلاااا

شوهرم میگه تنها عیب بزرگته😂😂😂

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2738

من گوشت چرخ کرده رو اینجوری بسته بندی میکنم راحت شکسته میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

برای لوازم و ارایش باکس شیشه ای بگیرید یا استند ...زیر تخت رو میتونید بگید واستون کشو مخفی بزنن ...به جای صندلی برای میز ارایش پاف بخرید که توش وسایل بزارید ...پاف پایین تخ متحرک سفارش بدید عالیه واسه کفش چیدن ...

قاشق های پلاستیکی را برداشت کله شان را بریده سپس رنگ طلایی یا نقره ای میزنی و میچسبانیم و تمام 

نوش جان 😛

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛

وقتی مهمون دارم یه قند عطر میزنم و اتیشش میزنم

دودش تو خونه پخش میکنم مثل اسپند

خیلی عالیه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
بایدکابینت و کمددیواریِ درست حسابی داشته باشی وگرنه همه چیو بایدبچینی کلّه هم😕😕😕😕😐

آره من کمدم خیلی کوچیکه دیوونم کرده

یا امام رضا بدجور دلم هواتو کرده زودی قسمتمون کن بیاییم خیلی محتاج هوای حرمم
مجرد بودم مادرم مجبورم میکرد چون فوق العاده منظم و مرتبه همین الان بری خونه اش یه دونه گرد و خاک پید ...

به نظر من که میتونی عادت کنی من یه چیزی زمین باشه همون لحظه برمیدارم خونه بابامم میرم داداشم دنبال یه چیز میگرده میگم انداختم دور میگه چرا میگم اگه ارزش داشت سر جاش میذاشتی پرتش نمیکردی یه گوشه 😁

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.
2706