1265
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بنام خدا

به شوهرامون بگیم به یک کارگر احتیاج داریم

من دختر شیرین سخنِ دوره ی قاجار                          تو پَست مدرنی و مضامین دل آزار                             من اَهل دل و چای وهِل و لعل و نگارم                        تو اَهل شب و شعرِ سپید و لب سیگار                              من فلسفه ی عشقم و اشراقی مَحضم                                تو عقلگرا چون رنه و نیچه و ادگار                                 من پنجره ای رو به غزل ، خواجه ی شیراز                             تو سخت پر از خِشتی و مانندبه دیوار                                 با این همه عاشق شده ام دست خودم نیست                      من دختر شیرین سخن دوره ی قاجار                            #واقعا_این_شعر_تعریف_من_و_آقاییمه_😉
1279

منم لایک کنید😘

پروردگارا!                                                             به من بیاموزدوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند ، گریه کنم برای کسانی که هیچگاه غم من را نخوردند ، لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواخنتند و عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.......💖❤️❤️❤️💖 .
1274
اره

البته فک کنم برای بسته بندی کوچیک مثل غذای بچه خوب باشه

نه اندازه ی بزرگ

آره؟

من دختر شیرین سخنِ دوره ی قاجار                          تو پَست مدرنی و مضامین دل آزار                             من اَهل دل و چای وهِل و لعل و نگارم                        تو اَهل شب و شعرِ سپید و لب سیگار                              من فلسفه ی عشقم و اشراقی مَحضم                                تو عقلگرا چون رنه و نیچه و ادگار                                 من پنجره ای رو به غزل ، خواجه ی شیراز                             تو سخت پر از خِشتی و مانندبه دیوار                                 با این همه عاشق شده ام دست خودم نیست                      من دختر شیرین سخن دوره ی قاجار                            #واقعا_این_شعر_تعریف_من_و_آقاییمه_😉
1264
هییییچ وقت نتونستم😫😫😫 یهو خونه ام میشه بازار شام بعد شروع میکنم جمع و جور

تمرین کن میشه این و کسی که یه مدت خیلی شلخته بوده داره میگه

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.

بایدکابینت و کمددیواریِ درست حسابی داشته باشی وگرنه همه چیو بایدبچینی کلّه هم😕😕😕😕😐

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنبال کسی باش ک دنبال تو باشد💞اینگونه اگرنیست ب دنبال خودت باش🎀
اصلا این روش بالا خوب نیست وقتی یخ میزنه پلاستیک پاره میشه میخوای استفاده کنی .

با نایلکس هستش انگار

1241