2726

خانوما یه برنامه اوردم براتون که واقعا واقعی هست و میتونید توش لباس خریدو فروش کنید که الان عکسشو میزارم تا بار کنید یعنی برنانه عالی هست چون دوستون دارم و دلم میخواد بهترینارو بپوشید این لینکو میزارم با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.

https://komodaa.com/shop/invite/?143177

پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍

اینم از این برنامه کمدا که تا باور کنید راسته و چیز میزای خوب و مارک دار هست که میتونید به قیمت ارزون بخرید و فقط خانومانه هست

بچه ها اگه بخوایدم خرید کنید خریدتون اطمینان دار هست یعنی خیالتون تخت برا خریدتون که مثلا سرتون کلاه بره تو برنامه توضیح داده شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا حالا خرید کردی ازش عزیز؟

با این پیجم نه ولی با اونیکی آره خیلی معتبره خرید ازش اگه بری تو برنامه میبینی چقدر خانوم هستن وهمه خرید کردنو راضی هستن تو برنامه بیشتر توضیح داده میتونی بخونی