2703
2553
عنوان

کیا دیشب تاپیک خیانت و جنایت(قتل) دیشب من بودن میشه بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1574 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داستان رو برای منم میگی لطفا

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2456
داستان رو برای منم میگی لطفا

طولانیه

انقد عذاب وجدان گرفتم ک از تعریفش پشیمون شدم😔

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
طولانیه انقد عذاب وجدان گرفتم ک از تعریفش پشیمون شدم😔

ببخشید داستانه همونه که همسر مرده بهش خیانت میکنه بعد با چاقو میکشه شوهرشو؟

گاهی اوقات دستاشو ول کن ،ببین اونم ول میکنه یا محکمتر فشارشون میده!!
2714
پس دیشب نخوندین  یجاییش راجع مادربزرگشون گفتم ولی اشتباه گفتم از دیشب عذاب وجدان دارم یعنی ا ...

اشکال نداره عزیزم کاش همه مثل شما بودن و برای خوانندهای تایپیکشون ارزش قایل می شدن

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍

@دخترصورتی       @عاطیatijoon     @آیسو79         @خانووووومی        @دخترپرنسسم   ‍     بیاین 

@مامان۳قلوها‍ 

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘
ببخشید داستانه همونه که همسر مرده بهش خیانت میکنه بعد با چاقو میکشه شوهرشو؟

نه

بابای دختره میکشتش

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

@مامان۳قلوها    

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘
اگه گفتیمنم خبر کن .خیلی دلم میخواد بدونم .من اصلا نخوندم 

حتما عزیزم

@عاطیatijoon       عاطفه دوستاتو جم کن بیان اینجا پر بازدید،شه لطفا

2706