2733
2734
عنوان

کیا دیشب تاپیک خیانت و جنایت(قتل) دیشب من بودن میشه بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1575 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
@شاید_یک_مرد   پربازدیدش کنید این دوستمون خیلی دارن اذیت میشن

ممنونم 

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

😢😥

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
شما دیشب بودی؟

چقدر مسخره فقط دیشبیا 

؟ خب تگ میکردی ن اینکه تو هر تاپیکی راه بگیری وسط درد دل استارترا لینک بزاری ک پربازدید شه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اشکال نداره عزیزم توتلاشتوکردی مادربزرگه هم فهمیده الان براش فاتحه میخونم 

لطف کردی

ممنونم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
چقدر مسخره فقط دیشبیا  ؟ خب تگ میکردی ن اینکه تو هر تاپیکی راه بگیری وسط درد دل استارترا لینک ...

شما ببخشید

2706