2726
عنوان

کیا دیشب تاپیک خیانت و جنایت(قتل) دیشب من بودن میشه بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1574 بازدید | 120 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا یه قسمتی وسطش  ترکید    

پس دیشب نخوندین

یجاییش راجع مادربزرگشون گفتم ولی اشتباه گفتم

از دیشب عذاب وجدان دارم

یعنی از دیشب ک چ عرض کنم

مادربزرگه چندساله فوت کرده

دیشب اومد بخوابم اونقد عصبانی بود از دستم

با ترس از خواب پریدم

اولین کاری کردم از نی نی یارا خواستم تاپیکمو بترکونه

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2728
اسی چی شدی؟؟؟☹

گفتم مادربزرگه در جریان بودولی شاید نبوده

قبلا فکر میکردم از زبون مادربزرگه شنیدم ولی الان شک کردم شاید از کس دیگه شنیده بودم

خلاصه ک دیشب اومد بخوابم از جلوی در خونمون انقد داد میزد و عصبانی بود من میترسیدم برم در و باز کنم

وقتی بیدار شدم فهمیدم حتما راجعش اشتباه گفتم و کسانی ک خونده بودن فکر بد راجع مادربزرگه کردن و بهش عذابی چیزی رسیده ک اینجوری عصبانی بود

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
گفتم مادربزرگه در جریان بودولی شاید نبوده قبلا فکر میکردم از زبون مادربزرگه شنیدم ولی الان شک کردم ...

واییی خدای من🙁🙁🙁...

وایی بنظرم منم ترسناکه شما ک تو موقعیتش بودی چقدر بد بوده برات💛

اشکال نداره حالا سعی کن زیاد بهش فکر نکنی عزیزم💛

تاپیکم هفتصد تا بازدید داشت

یعنی هفتصد نفر خوندنش؟؟

حالا چجوری همشونو پیدا کنم بگم اشتباه کردم

گفتم مادربزرگه در جریان بودولی شاید نبوده قبلا فکر میکردم از زبون مادربزرگه شنیدم ولی الان شک کردم ...

برای آرامش روحش فاتحه میخونم💖 تاپیکتو تو پربازدیدا نگه دار

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
واییی خدای من🙁🙁🙁... وایی بنظرم منم ترسناکه شما ک تو موقعیتش بودی چقدر بد بوده برات💛 اشکال ندار ...

خیلی ترسیده بودم

از خواب پریدم میترسیدم از جام پاشم.

خدا کنه ازم راضی بشه

از صبح هروقت یادش میفتم براش صلوات و فاتحه میفرستم

برای آرامش روحش فاتحه میخونم💖 تاپیکتو تو پربازدیدا نگه دار

ممنونم عزیزم

چجوری تو پربازدیدا بذارمش

ممنونم عزیزم چجوری تو پربازدیدا بذارمش

باید خودت و بقیه پست بذارن. یه تاپیک دیگه بزن لینک این تاپیکو بذار. یا تو تاپیک بقیه ازشون بخواه بیان تو تاپیکت. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
باید خودت و بقیه پست بذارن. یه تاپیک دیگه بزن لینک این تاپیکو بذار. یا تو تاپیک بقیه ازشون بخواه بیا ...

آها باشه مرسی عزیزم

2706