1351
1341

😢😥

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی وبه موقع اومدن دخترم یه صلوات مهمونم کنین مرسی😘😘دختر قشنگم تو بهترین هدیه خدابرای من و بابایی هستی بی صبرانه منتظرتیم نفسی مامان😘😘😍😍
شما دیشب بودی؟

چقدر مسخره فقط دیشبیا 

؟ خب تگ میکردی ن اینکه تو هر تاپیکی راه بگیری وسط درد دل استارترا لینک بزاری ک پربازدید شه 

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃 اگر تاپیک ختم صلوات و دعا و اذکار بود منو منشن کنید ممنون😍😍😍😍هرکس تو امضاش صلوات میخواد برا حاجتش من ببینم میفرستم فقط حوصله ندارم اعلام کنم  😄😄😄مرسی امضامو خوندید😌😌😌

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1307
طولانیه انقد عذاب وجدان گرفتم ک از تعریفش پشیمون شدم😔

ببخشید داستانه همونه که همسر مرده بهش خیانت میکنه بعد با چاقو میکشه شوهرشو؟

گاهی اوقات دستاشو ول کن ،ببین اونم ول میکنه یا محکمتر فشارشون میده!!
پس دیشب نخوندین  یجاییش راجع مادربزرگشون گفتم ولی اشتباه گفتم از دیشب عذاب وجدان دارم یعنی ا ...

اشکال نداره عزیزم کاش همه مثل شما بودن و برای خوانندهای تایپیکشون ارزش قایل می شدن

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍

@دخترصورتی       @عاطیatijoon     @آیسو79         @خانووووومی        @دخترپرنسسم   ‍     بیاین 

@مامان۳قلوها‍ 

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘
1226

@مامان۳قلوها    

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘

@عاطیatijoon       عاطفه دوستاتو جم کن بیان اینجا پر بازدید،شه لطفا

1346