2410
2553

بچه هاشوهرم با مادربزرگم اومد پرروبازی دراورد بابام عصبانی شد گف نمیدمش...ازاون کرم یه دوستی داریم مشترکه پولدار و ازخونواده عموم حمایت میکنه زنگید گف شوهرت ازبچگیش مشکل داره مگه نمیدونستی😢گف من خودم میبردمش دکتر روانپزشک بهزیستی...گف میدونستی زنش شدی والان داری اذیتش میکنی...گف من طرف شوهرتم مدرک دارم بدون مهریه طلاقت میدم😐بعدش که حرفای منم شنید گف ببخشید من نمیدونستم چی به چیه فک کردم عاشق شوهرت شدی که به این مشکل بزرگش کناراومدی😢گفتم به قران نمیدونستم بابام بله دادمنم گفتم باشه....گف فردا ی جاقرارمیزاریم توهم میای شوهرتوباباشم میان ببینم تقصیرکیه...بابامم گف من میدونستم مشکل داره ولی بخاطر برادرم دادمت چون بیناییش مشکل داره التماسم کرد که غریبه نمیخام بگیرم میخام عصای دستم باشه...میگم باباچرا به من نگفتی مشکل داره😢😭😭میگه من فک کردم باباش جلوشومیگیره ن اینکه ازاون بدترکنه...اون طرفم که گفتم مشترکه گف نبرش پیش مشاوره...پس براهمین نمیومده چون میدونسته مشکلشو😭حالادیگ واقعا ازش میترسم بابامم میگه طلاق بگیر...خدایاچقد بدبختم من😢😢دلم داره میترکه....میگن اگه ثابت بشه مشکل داره بدون مهریه طلاقت میده😐بابامم میگه مهریه ازش نگیر جونتوبردار فرارکن

من نفهمیدم چیشد😐

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

یعنی مشکل بینایی داره

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

دوقطبیه؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706