2733
2734
عنوان

بچه ها چی کار کنم؟؟؟ کمک

348 بازدید | 46 پست

بابام همینجوری با لباس خونه انداختم بیرون الان تو راه پله ام سه ساعته نشستم اینجا خدایا این چجور پدر مادریه ب من دادی 

نمیخوامم کسی بفهمه  به نامزدم زنگ بزنم هم آبروم میره هم میدونم اگه ام بیخیال آبرو بشم میاد شر به پا میکنه 

خسته شدم واقعا خسته شدم 

خدایا کمکم کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادرتون چرا یواشکی در رو باز نمی کنن پ ؟؟

لباس تو خونه  و گوشی ب دست ؟؟🤭

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

سر چى آخه؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

چه خلافی کردی

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

برو در بزن درو روت باز میکنن بابا بیخودی بزرگش نکن

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....
2706