2733
2734
عنوان

خانواده ی نامزدم بهم کم محلی میکنن

862 بازدید | 83 پست

خانوما سلام 

من قبلا تاپیک زدم که به زور و گریه بالاخره نامزدم خونه خرید حالا الان چند روزه هی به من میگه خونه کوچیکه تو وادارم کردی خریدم (حالا بخدا بزرگتر از این اصلا نمیتونست)یا بهونه میگیره میگه دوره از محل زندگیه مادرم(اخه پدرش فوت شد منم بخاطر آزار و اذیتاشون ترجیح دادم ازشون دور باشم کلا از هردو خانواده هم دوریم)

یا بهونه میگیره کابینتاش کمه تا جایی که رفت تاپای فسخ طرف معامله قبول نکرد 

خلاصه امروز خواهر و مادرش گفتن بریم ببینیم اپارتمان رو مادرش ۳هفته بود من رو ندیده بود البته هرجفتشون هم خواهر هم مادر

من رفتم جلو دست بدم با عجله رفتن از در خونه توو که واحدمون رو ببینن با من دست ندادن حتی احوال پرسی هم نکردن 

من به همسرم اعتراض کردم یهو زدم زیر گریه توو مسیر برگشت همراه با داد و فریاد 

هیچ وقت از من حمایت نمیکنه 

هربار میگم چرااینجوری میکنن میگه نمیخواستنت توقع نداشته باش ازشون😢😢😢😢

بخدا خسته شدم از دست کم محلیاشون 

😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واقعا که ببین دختر خوب چرا انقدر خودت رو کوچیک میکنی 

واقعا که 

محل نمیذارن که نمیذارن به درک تو هم محلشون نذار 

ببین خودت رو بهشون تحمیل نکن 

حالا خود دانی

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738

خب ب درک توام کم محلی کن اصلا بحسابشون نیار به شوهرتم غر نزن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بهش بگو اونا منو نمیخواستن، تو که میخواستی خیر سرت، حالا باید ازم حمایت کنی. اگرم حمایت نمیکنه نکنه، باهاشون مثل خودشون رفتار کن البته با موذی بازی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

دوست بودين ؟

ببين خب تو خودت شجاعت انتخاب همسرت رو داشتي يه بهايي هم بايد بپردازي ممكنه خونوادشون اصلا ايده الشون تونبوده باشي پس حق بده زياد هضمت نكنن 

اگه همسرت خوبه رفتارش باهات زياد پيله نكن به خونوادش

دوسال تمام باخانوادش جنگید تا رضایت دادن

خب پس برات مهم نباشه .عروسی ک کردید اونا کمتر برات مهمن 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

😕😕کار شوهرت و نمیپسندم

نمیخواستنت؟؟؟چ حرفا

خودت ب زور نرفتی دست پسرشو بگیری عقدش کنی اونا اومدن خواستگاری

استارتر ببخشید اما شوهرت خیلی بی شعوره

بهشون بی محلی کن اما دل شوهرتو بدست بیار،،،سرش غر نزن ک دلسرد میشه ازت

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭
2706