2726
عنوان

زندگیمون سرد شده به طرز وحشتناکی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 102 پست
یه موقع میرن رو بچه دیگرون پیاده میکنن این طرحو خخخ ولی خدایی این بوسه رولبا براخلوتای دونفرس حالامی ...

پدرشوهر من ریییییلکسه. تازه ی برنامه ای دارن عیدا خونه ی فامیلیشون جلوهمه هرکی باید لبای زنشو ببوسه نبوسید زن ذلیله. خلاصه ماهم سال اول عروسیم بود رفتیم گفتم یادخدا اینجا چه خبره. ولی شوهرم نم پس نداد گف نه عاقا اصلا هی گفتن زن ذلیل. هنوزم ادامه داره برنامه اشون ما فقط میخندیم خیلی باحاله

اخه واقعا من حس میکنم وقتی شوهرم از ساعت 9 صبح میره سر کار تا 9 شب واقعا دیگه جایی برای کنار ما بودن ...

مال من به اون صورت کار نمیکنه ولی محلم نمیزاره انگار داداشمه موقع حاملگی میگفت برو سقط کن بچه رو اون قدر بهم بی محل بود میگفت هیچیتم نمیشه الان هر کی حامله میشه از حامله ها حمایت میکنه خدا میدونه چی میگم ولی به خدا دیگه پبمانه صبرم پر شده بسمه واسه همچی خدا کوشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب بچه ها تو این سن همینطورن تا یکسالی همش میخان کارتون ببینن یا اینکه کنترل برمیدارن تلویزیونو خام ...

اخه سوالهاش فراتر از اینهاست

مثلا اون فیلم بود که دکتر بودن و برادرشون شهید شده بود چند ماه پیش نشون میداد تلویزیون

گاها میدید من نگاه میکنم 

مثلا دختره رو میدید با پسره بیرون رفته میگفت اینا چرا با هم بیرون میرن؟؟؟

حالا بیا و جواب بده بهش

حتی باورت نمیشه مثلا داره غذا میخوره میگه این رون مرغه؟؟

میگم اره

میگه یعنی مرغه رو کشتن و پاشو کندن؟؟؟

میگم نه مامان مرغه مرده بوده وگرنه نمیکشنش که

خیلی رو این چیزا حساسه

موندم چه کنمش

2728
چیز جدیدی نیست روزمرگی وتکراری شدن  زندگی.....هعی

اینکه چیز جدیدی نیست گلم

اکثرا درگیرن

منم دچار روز روزمرگی شدم یه مدت

الان به خودم اومدم

سعی میکنم خودم برای خودم وقت بزارم چون آبی از شوهرا گرم نمیشه

منم کم میازم توقع دارم شوهرم یه قدم برداره سمتم اماااا درررریغ😑

منم زدم در بیخیالی

واسه خودم می‌چرخم😂😂

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍

اینقدر بدبختی وگرانی هست که هیچ مردی حوصله هیچکاری نداره ، البته خودت یا همسرت یکی تون روحیه شاد داشته باشید که بتونی اوتیکی هم اکتیو کتی ، منو وهمسرم هم هنینیم 

برای شادی روح پدرم صلوات
2706