2410
2553
عنوان

زندگیمون سرد شده به طرز وحشتناکی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 102 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم براش لوس بازی در بیار عشوه بیا قربون صدقش برو گل براش بخر قهوه براش درست کن با هم برید سینما با ...

باورت میشه همیشه نازشو میکشم قربون صدقه ش میرم و لوس بازی که دیگه زیاد.... یجورایی شده جز وظایفم یا خصوصیاتم

تیکر 
2456
والا ما اصلا اینجوری نیستیم البته ادم مذهبیی نیستما ولی روم نمیشه جلوی بچه اصلاااا الان دخترم 5 سا ...

خوب زیادم خوب نیست بچه رو تو یه محیط سر بسته نگه دارید فیلم انچنانی +18 هم نبینید یه فیلم در حد متوسط ببینید

💙 با افتخار استقلالیم ...
باورت میشه همیشه نازشو میکشم قربون صدقه ش میرم و لوس بازی که دیگه زیاد.... یجورایی شده جز وظایفم یا ...

با هم برید سینما هزینش زیاد نیست با هم برید خرید سعی کن به علایقش نزدیک بشی

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم
2714
ممنون لطف کردی🌷🌷🌷

ولي هييچ وقت سرد نشين از زندگيتون عمر ادميًً زود گذره ادم متوجه نميشه چجوري ميره اگه خوابه توهم برو پيشش بغلش كن اگه سرش توگوشيشه توهم برو پيش بشين ببين چيكار ميكنه توهم سرت بره توگوشيت اگه تلويزيون ميبينه  توهم بشين پيشش نگاه كن

تلاش ادميًً بدون نتيجه نميمونه💋

خوب زیادم خوب نیست بچه رو تو یه محیط سر بسته نگه دارید فیلم انچنانی +18 هم نبینید یه فیلم در حد متوس ...

والا ما حتی شبکه های ایران هم نمیبینیم عزیزم فیلماشو انچنانی که جای خود داره

اخه واقعا وقتی دخترم سوال میکنه نمیدونم باید چی جواب بدم بهش

البته جدیدا هم خودم به این نتیجه رسیدم که کاش یه کم فیلم ایرانی ببینیم ولی الان دیگه دخترم قبول نمیکنه و چون از اول عادت نکرده میگه حوصلم سر میره بزنید کارتون

کلا تلویزیون ما شده واس کارتون خانوم فقططط

باورت میشه همیشه نازشو میکشم قربون صدقه ش میرم و لوس بازی که دیگه زیاد.... یجورایی شده جز وظایفم یا ...

همه ی این کارا با ی بار یا دوبار نیست ی کم زمان میبره تاهمه چی درست بشه

السلام علیک یارسول الله 🌹🌹🌹🤩🤩🤩
بخدا قسم منم اینطوریم 

اخه واقعا من حس میکنم وقتی شوهرم از ساعت 9 صبح میره سر کار تا 9 شب واقعا دیگه جایی برای کنار ما بودن نداره که

ادم اهنی که نیست خب خسته میشه وقتی میاد خونه دیگه

والا ما حتی شبکه های ایران هم نمیبینیم عزیزم فیلماشو انچنانی که جای خود داره اخه واقعا وقتی دخترم س ...

خوب بچه ها تو این سن همینطورن تا یکسالی همش میخان کارتون ببینن یا اینکه کنترل برمیدارن تلویزیونو خاموش میکنن .. با حرف کم کم راضیش کن مثلا دوساع تا فیلم ببینیم دو ساعت تو اینجور اونجور .. تو رفتار با بچه باید سیسات داشت بعدم زیاد بهش دور ندید که پس فردا تو دوره جوانی واستون دور برداره یا اینکه خدای نکرده کنترلش از دستتون بره .. بعد از همه اینام خوب بزار سوال بپرسه مگه چی میخاد بپرسه؟ بگو خواهر برادرن فامیلن .. و ... 

💙 با افتخار استقلالیم ...
2706