2733
2734

دوستای گلم من بهمن ماه به دلیل توقف ضربان قلب جنین توی ۹ هفته کورتاژ شدم الان که دو تا پریود گذشته میخام اقدام کنم.ازمایش ژنتیک جنین قبلی  مشکلی دیده نشده.بنظرتون دوباره این اتفاق میافته یا اصلا باردار میشم؟؟کسایی که تجربه مشابه دارن لطفاااااا

منم دوماهه از سقطم میگذره میترسم باردار شم.دلم چکاب همسر و خودم میخاد بعد

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهرم یک سال پیش تو بیست و سه هفته بچش ایست قلبی کرد و زایمان طبیعی کرد.الان ۵ ماهه اقدامه ولی فعلا خبری نیست.😐

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
وقتی کورتاژ میکنی رحم به شدت تمیز و اماده است برا باروری و معمولا زودی باردار میشن 

سلام عزیزم من از اون هفته دارم اقدام میکنم.اره خودمم شنیدم رحم امادست ولی میترسم دوباره اون اتفاق بیفته.خیلی روحیمو خراب کرده اون بارداریم

منم از جمعه تا حالا یا قرص واژینال و زیر زبونی تو هفته 9 هنوز سقط نکردم خسته شدم همون موقع باید کورتاژ میکردم مادر شوهرم خدا بگم چیکارس کنه تو همه چی دخالت میکنه همه چی همه چی خستم کرده خسته شدم همش درد دارم خبری هم نیست هیچی نیومد آزم، جمعه تا یکشنبه تگ بیمارستان نتونستم الانم قرار ه 5 شنبه باز برم دکتر گفت یکم استراحت کن  ، قرص سقط و زعفرون و دوری زایمان هم خوردم اما کاملا بی تاثیرن

دوست منم بنده خدا دوماه قبل اینجوری شد 😧 البته به نظرم اون به خاطر استرس های شدیدی که شوهرش بهش داد اینجور شد بنده خدا ایشالا هم دوستم هم اونهایی که سقط کردن به زودی باردار بشن و بارداری سالمی رو طی کنن .استارتر جان یکبار اینجور شد قرار نیست دفه بعدم بشه نگران نباش به خدا توکل کن خودش حافظ نی نی ت میشه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
سلام عزیزم من از اون هفته دارم اقدام میکنم.اره خودمم شنیدم رحم امادست ولی میترسم دوباره اون اتفاق بی ...

نه اتفاق نمیفته خیالت راحت 50 درصد بارداری اول احتمال سقط هست ولی بعدیها نه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706