2737
2734
نه بابا  بهار همیشه این جوری بوده شماها یادتون نمیاد  طوفان و بارون تو بهار عادیه

آره درسته.

یادمه چند سال پیش باردار بودم.با همسرم رفتیم بازار تره بار، چنان طوفانی شد که از ترس داشتم غش میکردم.دیواره های اونجا افتاد رو سر مردم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه بابا  بهار همیشه این جوری بوده شماها یادتون نمیاد  طوفان و بارون تو بهار عادیه

راجب امضات اگه جواب بدی ممنون میشم

منی ک عددم بالا بود خیلی، تنبلی دارم، شانس بارداریم چندین سال دیگه چقدره؟ الان 24سالمه

وای تهران چه رعدوبرقی داره میادازترس زیرپتوام

امروز اصفهان زد نزدیک سی چهل تا رعد وبرق زد .وحشتناک بودن انگار میخواستن خونه رو بکنه و داغون کنه.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
وای یعنی زنده میمونیم.تو بارونای فروردین یه بار آب از کانال رودخونه تو سازمان آب صادقیه بالا زده بود

خونه ما دقیقن همونجاس واییییییی خخخخخ  ولی ما مسافرت بودیم اونموقع واقعن ریخت بیرون ؟؟؟ فک کنم النم همینجوری بشه خدا کنه قطع شههه

2706