2726
عنوان

بیاین کمکم کتید بهم بگید کجای حرفام بد بوده÷ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 87 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاجایی که من دیدم همش ببخشید  و عشقم خوبی و من کردم تو نبودی بود ....ناراحت نباش وضعیت سفیده

خب آخرش ناراحت شد بهم گفت شب خوش و دیگه نمی تونم چت کنم و دلم شکسته

Amour یعنی چی؟

عشق محبت

زمان ما والا عاطفه ای مریمی چیزی مینوشتیم  اسم طرفو خوش به حال امروزیا.

یادمه مد بود اس ام اس متنی .عموم از تو گوشیم میخوند برای خودش ارسال میکرد اخرش گفت چه دوست خوبی داری این عاطفه خانم چقدر پیام برات میفرسته😆😆

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2728
خب آخرش ناراحت شد بهم گفت شب خوش و دیگه نمی تونم چت کنم و دلم شکسته

عزیزم این دلشکستن نیست ناراحت شده سر یه موضوعی دل که بشکنه...خداهم نمیتونه درستش کنه

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
منم دوست دارم بنویسم ولی خب می ترسم مامان و بابام پیدا کنن دیگه....... 

ی وبلاگ درست کن خصوصیش کن کسی نبینه  پست هاتو

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
رو خودت کار کن. نه به خاطر ناراحت شدن دوست پسرت به خاطر اینکه بعدا توزندگی به مشکل میخوری. یعنی چی ی ...

بله حق با شماست خیلی رو خودم کار می کنم بابت این موضوع ولی صحنه ها بهتر تا کلمات توی ذهنم می مونن .

باید بیشتر روی خودم کار کنم😟

عزیزم مشخصه دختر خوبی هستی ولی از نظر من رفتارت، رفتار ی دختر جذاب نیست.

نمیدونم چقدر از رابطه تون می گذره ولی فکر نمی کنم خیلی رابطه با دوامی باشه، چون از در محبت وارد شدی و خیلی بهش می چسبی (مردها دوست ندارن) ولی چون مدام حواست هست که چه جوری محبت کنی یه جوری مصنوعی و به دل نمی شینه.

چرا بهش میگی توی خونمون کسی به کسی محبت نمی کنه؟ 

وقتی کاری نکردی و اون بی حوصله هست اینقدر اصرار دا ی بگی حتما من کاری کردم که ناراحت شدی. 

عزززززت نفس داشته باش عزیزم

عزیزم این دلشکستن نیست ناراحت شده سر یه موضوعی دل که بشکنه...خداهم نمیتونه درستش کنه

وقتی بگه یه اتفاقی افتاده یعنی واقعا افتاده هیچ وقت دروغ نمیگه یا اغراق نمی کنه

میدونین مشکل ما  دخترا و خانم ها چیه وقتی یکی دو دوست داریم و  میخواهیمش بهش میفهمونیم یا میگیم و ترمز میکنی همینجور جلوی پاهاش میمونیم که هر وقت خواست باشیم اونا هم خسته میشن و پاهاشون رو میزار رو گاز و ده برو خیالشون راحت میشه که میمونیم وقتی از یه کی خوشمون میاد میتونیم بریم بهش بگیم ببین بنظر من تو ادم جذابی هستی من ازت خوشم میاد بهت علاقه دارم و بعد به زندگیمون برسیم قطار باشیم همراه باهاش حرکت کنیم  نه سرویس رایگان به طرف این حس رو ندیم که تا هروقت بخواد هستیم به طرف خس خستگی ندیم نزاربم حس کنه مدام زیر زرهبینه  محبت و بودن زیادی علاقه رو بیشتر نمیکنه گاهی زده میکنه و نکته اینکه کارهای که برای طرف انجام میدین مستقیم یا غیر مستقیم بروش نیارین و هیچ وقت خودتون رو در برابرش از نظر شخصیتی پایین نکشین هیچوقت نه خودتون رو نه طرف رو با هیچ کسی در مقام مقایسه قرار ندین وقتی میگی من دیگه مثل تو پیدا نمیکنم یا تو مثل من پیدا نمیکنی ذهن طرف به سمت این میره که شاید بهتر از شما پیدا کرد یا اینکه فکر میکنه خب این تا همیشه تو هر شرایطی هست پس تلاشش رو کم میکنه 

بنظر من این همه ببخشید لازم نیست تو هم انسانی احساس داری بگو اره ناراحتم میکنه منم ناراحتی هام رو به خودت میگم اینچجور علاقه و رابطه ایه که یه نفر همش ناراحتی ها و حرف هاش رو تو خودش بریزه فقط برای اینکه طرف رو نگهداره از خودتون سوال کنید رابطه یعنی چی واقعا غیر از اینه که اول از همه باید یه نفر باشه که پیشش خودت باشی و از خودت بودن نترسی !؟

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.
2706