2733
2734

فقط قرص خوردی لاغر شدی؟؟؟رژیم نداشتی؟؟؟

از کجا میشه گرفت گیاهیه یا شیمیایی؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کیلو کیلو بلوبریم بخوری بدون رژیم لاغر نمیشی  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2738

سلام من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفت خدایی راضی بودم محصولاتشون همه اصل و اورجینال هستند قبلا از جای دیگه قرص لاغری گرفتم اصلا جواب دهی نداشت ولی از بهین دارو قرص گرفتم توی یک دوره 12 کیلو وزن کم کردم قرصهای لاغری معروف داره اگر خواستید بهین دارو را به فارسی سرچ کنید اینم ادرس سایتشون

https://www.behindaruuu.com  اینم شمارش 

09120304263

09197142162   به همجا هم ارسال داره  من ازشون قرص جی سی گرفتم محصولات شون خیلی متنوع هستش پیشنهاد میکنم برید داخل سایتشون ببینید

عزیزم من خیلی قرص های لاغری رو امتحان کردم هیچ نتیجه ای نگرفتم چند جا هم خرید کردم اما پولم رو خوردن و واسم نفرستادن تا اینکه با سارا جون آشنا شدم واسه نوین داروطب مشاوره می ده از ایشون #ایزی_اسلیم گرفتم که کامل اشتهام رو صفر کرد و تونستم 8 کیلو لاغر کنم بعد یک دوره #بادی_اسلیم گرفتم #بلوبری و #جی_سی اسلیمنیگ هم داره که البته گرونتره متاسفانه فقط تگلرام و اتس آپ مشاوره و ثبت سفارش دارند ولی تا حالا بدقولی از ایشون ندیدم حتی یکبار تهران آدرس دادم نیم ساعته تحویل دادن واسه کیش که من هستم دو روزه می رسه

نمیخوام تبلیغ کنم اما می دونم چقدر پیدا کردن فرد مورد اعتماد و قرص اورجینال مشکله واسه همین شماره ایشون رو میزارم

09309782427

الان هم فکر کنم تخفیف گذاشتن بلوبری برزیل 800 تومنی رو فقط 400 هزار تومن گذاشته

http://instagram.com/novindaroteb

13 روزشده من قرص بلوبری خریدم با بسته بندی 30 عددی دارم میخورم و حدود 4 کیلو وزنم کم شده خیلی خوب اشتهام کم کرده تا شب اصلامیلی به غذا ندارم فقط برای 2 روز اول یه مقدار سر درد داشتم و که مشاوری که دارم گفت طبیعی 

هیچ عوارض دیگه ای نداشت

من که به نظرم قرص خوبیه برای لاغری

مخصوصا برای کسایی که نمیتونن رژیم بگیرن