2726
عنوان

چرا بعضی ها تو تاپیک ها فقط بلدن درس اخلاق بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 66 پست

شما امضای منو بخون متوجه میشی جایگاه اشتباه تو زندگی کجاست... اهمیت نده به سرزنش ها آدمیم دیگه همه اشتباه میکنیم 

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

یه کاربری بود به من میگفت ادم گناهشو جار نمیزنه کلی نصیحتو پند اخلاقی بم داد خودش تو تاپیک بغلی از لبو بوسه قبل از عقدش داشت تعریف میکرد اوف  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا کاش می‌شد بلاک‌شون کرد هیچی بارشون نیست حرف مفت میزنند

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....
2728

اتفاقا تو سایت خانمای فرهیخته ای هم هستند که به قول شما درس اخلاق میدند و ادم از خوندن کامنتاشون لذت میبره اما اینا با اون ادمایی که توهین میکنند یا فحش میدند جدان لطفا باهم قاطیشون نکنید

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
یه کاربری بود به من میگفت ادم گناهشو جار نمیزنه کلی نصیحتو پند اخلاقی بم داد خودش تو تاپیک بغلی از ل ...

کم کم به این تناقضات عادت میکنی😁

پیش آ بهار خوبی تو   اصل فصل هایی  

من از ادمای متنفرم ک میان غلط املاءی میگیرن،کاش انقدر ک دنبال غلط املائی مردم بودین ب درساتونم همین قدر اهمیت میدادین الان ب یجای میرسیدین،واقعا بدم میاد،

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

وله از روزی با این سایت آشنا شدم، متوجه شدم کلا نیستم، توجه کنین، نه ک از زندگی عقب باشما، نه؛ کلا نیستم خداروشکر🤦‍♂️😐😁

دوگانگی شخصیت، رفتار، اخلاق و ... به آدم دست میده تو تاپیک ها و صحبت ها😐

انگار اغلب اکی ان، زندگی کامل و غنی، کتابخون و تحصیلات عالیه، مردم دار و خوش اخلاق و خانواده دار.

کلا آدم حس میکنه فقط خودش آدم نیست🤦‍♂️🤣

ولی خودتو نگا میکنی، میبینی خداروشکر چیزی کم نداری، اینارو که نگا میکنی، میبینی کم داری، کلا بین این دار و ندار آویزونی🤣🤣

اگه منظورت چیزای مذهبیه یا به موضوع خاصی اشاره میکنی که من نمی‌دونم چیه نظری ندارم ولی درمورد بقیه چیزا خب وقتی آدم قراره درباره چیزی قضاوت کنه یا مشورت بده بر اساس ارزشا چیزایی که قبول داره و فکر میکنه درسته نظر میده حتا اگر خودش همیشه صد در صد پایبند نبوده باشه بهشون بالاخره آدمیزاده امکان خطا و اشتباه داره ولی ملاک ارزش‌ها و اصولن نه خطاها و اشتباها همه میخوان بقیه رو راهنمایی خوب و درست کنن حداقل اکثریت من مطمئنم که اینجورین

یه کاربری هست اینجا . که تو هر تاپیکی که در مورد حجاب بود میومد و توهین میکرد به اون هایی ک حجاب اجباری دوست نداشتن . و همش هم مثل خانم مجلسی ها حرف از دین و خدا و حجاب میزد و  ادعای مسلمونیش میشد شدید . خیلی ازش بدم میومد. 

تا اینکه چند شب پیش ی نفر تاپیک زده بود شبیه به کدوم هنرپیشه هستید؟؟؟ دیدم این خانمه اومده میگه شبیه سمر تو سریال ترکی عشق ممنوع هستم . من جوابش دادم از شما بعیده عشق ممنوع نگاه کنی گناه نداره؟؟؟ اون اصلا نمیدونست که من کامل میشناسمش . جوابم داد گفت دلت خوشه هااا . گفتم من تو رو خوب میشناسم و توی تاپیک های حجاب همو مبینیم . کم بمن و دوستان توهین نکردی . که کم آورد گفت من ی آدم مزخرفی هستم مث خودت و بی ححابم ولی باحجاب ها رو دوست دارم و خودم نمیتونم باحجاب شم. اینقدرررر زورم گرفت ازش که نگووو . حالا بعد اون مدت دیگه پیداش نیست

من از ادمای متنفرم ک میان غلط املاءی میگیرن،کاش انقدر ک دنبال غلط املائی مردم بودین ب درساتونم همین ...

من که خوشم میاد اخه فک کن املای چیریو یادمون رفته بعد بخوایم یه پیام ادراری مهم برای شخص مهم بفرستیم سریع یاد اشتباهات املایمون میفتیم درستش میکنیم خخخ

اتفاقا تو سایت خانمای فرهیخته ای هم هستند که به قول شما درس اخلاق میدند و ادم از خوندن کامنتاشون لذت ...

نه خب یکی مثلا میاد یه شوخی میکنه تو یه تاپیک جدی میریزن سرش که چرا .... 

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
یه کاربری هست اینجا . که تو هر تاپیکی که در مورد حجاب بود میومد و توهین میکرد به اون هایی ک حجاب اجب ...

یکیشونم که خودش رفته المان عشقو حال. بعد به من میگه شماهایی ک نمیخواین حجاب داشته باشید از کشور خارج بشید اینجا جای شما نیست ؟ خدایی قشنگ نیست؟

اتفاقا تو سایت خانمای فرهیخته ای هم هستند که به قول شما درس اخلاق میدند و ادم از خوندن کامنتاشون لذت ...

منظور استاتر اون هایی هست که ندیده و نشناخته قضاوت میکنند 

وگرنه ما میام اینجا که تبادل نظر کنیم و چیزای جدید یاد بگیریم

2706