1147
1267

راحت توهین میکنند فوش میدن قضاوت میکنن واقعا حرصم میگیره بعدم جوابشونو میدی گزارش میزنن برات دیگه اینایی که در اخلاق میدن هم بیشتر رو مخن انگار هیچ کس هیچوقت نباید اشتباه کنه 

هشدار!که آرامش مارا نخراشي

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

و متاسفانه اینجور آدما مثل مور و ملخ زیاد شدن تو سایت

مجبورم نکن هر حرفی رو بزنم خواهر 😐 آخه این سری حبسی که نی نی یار برام بریده بود خییییلی سنگین و جانسوز بود 😐😐😐😑😑😑
1258
1274
1264

یه کاربری بود به من میگفت ادم گناهشو جار نمیزنه کلی نصیحتو پند اخلاقی بم داد خودش تو تاپیک بغلی از لبو بوسه قبل از عقدش داشت تعریف میکرد اوف  

از بص ثته متالعاتم ضیاده املای کلماتو یادم رفته  

اره واقعا کاش می‌شد بلاک‌شون کرد هیچی بارشون نیست حرف مفت میزنند

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....

چون راحت ترین کار ممکنه 

اینکه چشماتو ببندی و هرچی دلت خواست به طرف مقابل بگی.چون صرفا اشتباهاتش با اشتباهاتی که تو کردی متفاوته

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                         
1241