2733
2734
عنوان

بیاید داستان عشقمو بگم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 90 پست
میشه نگم؟😁

وقتی با اینی همینه دیه🤨🤔میشه بگی کنجکاوم خعلی🙂

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه من اولین دوس پسرم بود..نمیتونم با یکی دیگه شروع کنم بخدا انگار طلسم شدم..

پس واسه همین تولد گرفتی☺☺

بابت راهنماییت مرسی😁

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
2738
خیلی ضعیفم خیلی...😞😞😞

نمیگم از چاله در بیا بیفت تو چاه ولی من تو ی سایت روانشناسی خوندم ک اینجور موقه ها ی رابطه ی جدید میتونه کمک کنه

هرچند تا یمدت طولانی درگیر مقایسه میمونی

من ی احساس وابستگی خ شدیدو اینطوری فراموش کردم

انقد ک الان باورم نمیشه چطوری تونستم ینفر مثل اونو دوست داشته باشم درحالیک خواهرم میگ یادته میگفتی من دیگ تا اخر عمرم ازدواج نمیکنم  

یروز بخودت میای میبینی بهترین سالای عمرتو گذاشتی پای ی ادم بدرد نخور ک حتی نمیتونی بهش اعتماد کنی

اونوقت از خودتم بدت میاد

دلیل این گریه زاری هاش و اینکه بگه دلتنگم چی بود ؟

اونکه تصویری زنگ زد رو میگی؟اونشب دچار تردید شده بود گفت نگات کردم گریم گرفته که دارم باهات چیکار میکنم..ولی خب روز بعد یادش رفت گریه هاشو...

نمیگم از چاله در بیا بیفت تو چاه ولی من تو ی سایت روانشناسی خوندم ک اینجور موقه ها ی رابطه ی جدید می ...

واقعا قبول دارم.

من دیگه الان اصلا واسم مهم نیست با کسی غیر منم باشه یا نه..ولی فقط ادامه میدم نمیدونم چرا

هعی خواهر چی میگی

من یکیو میخواستم قد جونم دوسش داشتم حاظر بودم بخاطرش همه کار بکنم

اونم همینجور(البته اینجوری که میگفت و رفتار میکرد)

خانوادشم در جریان من بودن که ما کلی همو دوس داریم و مخالفتی نداشتن

تا سر یه جریاناتی مجبور شدیم جدا شیم فعلا

دو هفته بعد دیدمش اثر انگشتم رمز گوشیش بود

بازش ک کردم رفتم توی تل و اینستاش

نمیدونی دنیایی دختر بود که چت کرده بود و قرار گذاشته بود

عشقم عشقم میزد بیا و ببین عین حرفایی ب من میزد😔

دنیا رو سرم خراب شد

منه مغرور برا اولین بار اشکم جلو ملت تو خیابون ریخت.گریه میکردم و میرفتم خونه

شکستم.اما هنوزم دوسش دارم یه سال و نیم شده الان از جداییمون

ولی میدونی چی میگم .قطعا وفتی با منم بوده این دخترا بودن

که پاک میکرده چتاشون

وگرنه توی یکی دو هفته این حجم از دختر محاله 😑

میخوام اینو بگم اینی که با یکی دیگه عوضت کرد بازم میکنه

ادمی که عادت به دوس دختر جور واجور داره نمیتونه با یکی بمونه

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
اونکه تصویری زنگ زد رو میگی؟اونشب دچار تردید شده بود گفت نگات کردم گریم گرفته که دارم باهات چیکار می ...

ای خدا ..آخه اینکه با یکی دیگه داره خوش میگذرونه چرا پس  خودشو به موش مردگی میزنه و گریه زاری راه میندازه .خب همین کاراش بوده که الان اذیتت میکنه فراموش کردنش ..سر منم دقیقا اومده همین رفتارا ..هر سری با گریه هاش فک میکردم دارم اشتباه میکنم هنوز بهم وفاداره ..ولی اشتباه میکردم..این اشکا همش کشکه کشک

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
واقعا قبول دارم. من دیگه الان اصلا واسم مهم نیست با کسی غیر منم باشه یا نه..ولی فقط ادامه میدم نمید ...

عادت کردی ک باشه

یروز مثل این کاربر خانوم کدو گوشیشو ازش بگیر برو تو چتا و دایرکتاش مطمئن باش ازش متنفر میشی

2706