1147
1267
عنوان

شبهای قدر چه دعاهای میخونین؟

166 بازدید | 23 پست

سلام دوستان نماز روهاتون قبول باشه ان شاالله. شما سه شب قدرو چطور میگذرونین چه نماز و دعاهایی میخونین؟ و اگر نماز یا دعای بخصوصی میدونین برای حاجت روایی لطفا بگین🌹

💛أَلا بِذِكرِ اللهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ🌸مگر از زندگی چه میخواهید که در خدایی خدا یافت نمیکنید که به شیطان پناه میبرید؟پس هرگز ناامید نباش🌸

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

@بانوی_بی_نشان    

@معصومه_2    

💛أَلا بِذِكرِ اللهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ🌸مگر از زندگی چه میخواهید که در خدایی خدا یافت نمیکنید که به شیطان پناه میبرید؟پس هرگز ناامید نباش🌸
1258
اعمال شب قدر تو مفاتیح

منظورم به جز اونها هست

دعای مجیر  جوشن کبیر  نماز دو رکعتی مخصوص اون شبا  قران هایی که ذکر شده  قرا ...

حاجت رواشین ان شاالله منم التماس دعا دارم

8
@بانوی_بی_نشان     @معصومه_2    

سلام عزیزم.طاعات قبول

ابوحمزه و زیارت عاشورا میخونم،سوره قدر،تا جایی که در توانم هست سوره توحید هدیه به حضرت علی،حدیث کسا.

و امسال تصمیم دارم فقط درباره توحید مطالعه کنم شبای قدر.

پاسخگویی به احکام شرعی   امام سجاد(علیه السلام):عصبیتی که صاحبش به سبب آن گناهکار است،این است که کسی به سبب آن،افراد بدکار از قوم خود را از نیکان قوم دیگر بهتر بداند.         امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
دعای حضرت امیرالمومنین در مسجد کوفه فوق العادس

بله خیلی خوبه😍

سلام عزیزم.طاعات قبول ابوحمزه و زیارت عاشورا میخونم،سوره قدر،تا جایی که در توانم هست سوره توحید هدی ...

سلام عزیزم ممنونم همچنین. سوره توحید رو تا جایی که در توانتون باشه هدیه به حضرت علی (ع) میخونید یا سوره قدر؟

یعنی امسال شبهای قدر بیشتر میخواین مطالعه بکنید تا دعا؟ خیلی هم خوبه این خودش عبادته

1167
سلام عزیزم ممنونم همچنین. سوره توحید رو تا جایی که در توانتون باشه هدیه به حضرت علی (ع) میخونید یا س ...

سوره توحید رو.

علامه طباطبائی المیزان رو شب بیست و سوم ماه رمصان تمام کردند.کسب علم همیشه ثواب داره اما تو این ماه چندین برابره و درک حقیثت و کسب معرفت تنها با تعقل و تفکر به دست میاد.

ثواب درک توحید و مطالفه تو این زمینه بیشتر از قرآن خوندنه.بنابراین تصمیم دارم بیشتر کتاب بخونم امسال.

پاسخگویی به احکام شرعی   امام سجاد(علیه السلام):عصبیتی که صاحبش به سبب آن گناهکار است،این است که کسی به سبب آن،افراد بدکار از قوم خود را از نیکان قوم دیگر بهتر بداند.         امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
سوره توحید رو. علامه طباطبائی المیزان رو شب بیست و سوم ماه رمصان تمام کردند.کسب علم همیشه ثواب داره ...

بله درسته خیلی هم عالی🌹التماس دعا دارم

بله درسته خیلی هم عالی🌹التماس دعا دارم

محتاجیم به دعا😊

سلام ممنونم که یادم بودید

ماه رمضانم بنظرم ماه انس با قران و استغفاره

یعنی اینکه فقط شب قدر ملاکمون نباشه.از قبل آمادگی وارد این شبها داشته باشیم

اگر پیش نیازش نادیده بگیریم و زمان نباشه

این روزها قران با معنی مهمه حتی یک صفحه..

"سحر و نمازشب.. و تضرع و استغفار.." مهم همین نکته ست..

دعای توسل و عاشورا 

مخصوصا ختم سوره قدر ! و سوره فجر..

بنظرم ادعیه مفاتیح کفایت داره

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
سلام ممنونم که یادم بودید ماه رمضانم بنظرم ماه انس با قران و استغفاره یعنی اینکه فقط شب قدر ملا ...

سلام ممنونم التماس دعا

1252