2726
عنوان

نامه فرستادن به .......

128 بازدید | 25 پست

عمه ی بابام الان تقریبا ۷۷ سالش اینا هست. بعد ۱۴ تا بچه داره😅😅میگه اون وسطا چندتا هم بر اثر تبو مریضی مردن. وسقطم داشته😅 بعد من گفتم خب چرا انقد بچه میاوردی عمه جان جونت تموم شد که. گفت پدرم خدابیامرز نمیزاشت جلوگیری کنم😨😨 گفتم واای حاج بابا چکار داشت. گفت بچه ی ۸ ام که دنیا اومد حالم بد بود رفتم یه دکتر هندی اون موقع گفت دیگه بعد این اگه باردار شی برای سلامتیت خیلی بده و باید دارو بخوری بچه دار نشی منطورش همون قرص جلوگیری بود.میگه منم ۶ ماه قرصو خوردم پدرم فهمید😆 بعد گفت نکن دختر تو کار خدا دخالت نکن بزار هرچقد اولاد میخواد بهت بده. عمه خانمم گفته بود نه. پدرشم گفته بود داری معصیت میکنی😅بعد اون موقع تلوزیونو اینا مثل الان نبوده. پدرش هم یه نامه مینویسه به مراجع تقلید عراق میگه دخترم داره قرص میخوره بچه دار نشه آیا گناهه؟؟ اونم گفته بله گناهه جلوشو باز بزاره😆😆😆😆😆😆 نامه میرسه به دستشون و عمه خانم جلوشو باز میزاره😂😂 قرصو میزاره کنار بعد همون ماه دوقلو باردار میشه😨😨😨😧 و بعدشم همینطور سالی یکی میاره تا یائسه شه😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706