2737
2734
عنوان

بهش گفتم بی احترامی نکن ولی اون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اخه همش فحشای بد بهم میده من ک بچه نیستم

کون گشاد ک فحش نیس اخه. بار معنایی نداره بیشتر شوخیه. حالا اگرم ناراحت شده بودی همون موقع میگفتی مامان اینجوری بم نگو ناراحت میشم

گذاشتی بعدن گفتی خیلی بد شد. لحنتم خیلی بد بوده. خب مامانته. نمیدونم دلم سوخت واسش من.

ب نطرت اشتباه کردم اینجور گفتم!همش خودشو نفرین میکرد ک اینجور بهش تذکر دادم شما بودی چکار میکردی

دلم پاره میشه بامادرم اینجوری حرف بزنم حتی مقصر باشه مادر تنها موجودیه که نبودنش ادم عذاب میده اگه حرف سربالا بزنم براش کادو میگیرم از دلش دربیاد 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
ب نطرت اشتباه کردم اینجور گفتم!همش خودشو نفرین میکرد ک اینجور بهش تذکر دادم شما بودی چکار میکردی

خیلللی ناراحت شده. شما خودت میگی اخلاقش اینه و حرف بد میزنه شما کمتر برو خونشون

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
اللن چکار کنم؟؟؟

دستاشو ببوس بگو ببخش اگه ناراحتت کردم تمام 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

کار خوبی نکردی عزیزم .زنگ بزن از دلش در بیار من پسرم نه سالشه وقتی بهم بی احترامی میکنه حتی زمانی که خودم مقصر باشم دلم میشکنه و گریه م میگیره 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
2706