2703
2553
عنوان

مشکلات اشی مشی+فاطمه09+مونیکا رو باهم دارم وحتی بییشتر

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 175 پست
باشه دیگه توام😁😁😁

😜😜😜😜😜

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه تو هم ب فکر آیندت باش دختر...شوهرای ما معلوم نیس چجوری بشن..حداقل آیندمونو بسازیم برا خودمون ک ...

من فعلا میخوام برم دیپلم ارایشگری بگیرم😁😁😁روانشناسی یاپرستاریم خیلی دوس

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2720
انشاالله تا پایان ماه رمضون تکلیف هر سه تانون مشخص بشه...حداقل میدونیم چند چندیم باخودمون والا... ه ...

انشالا❤

يه سوال

مشكلات زندگيتونو بريزين كف سايت عايا حل ميشه؟😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
بچه ها من کم کم برم لالا چشمام گیج میزنه دیگه. دعاتون میکنم.شمام همینطور منو دعا کنید. عاقبت بخیر ...

شب خوش😘😘😍

نه سبک میشیم😁

تو هيچي نگو

پير كردي مارو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
 خب مگه اونایی که عکس غذاشونو میذارن کف سایت بقبه میتونن ازش بخورن؟؟؟؟؟😊😉

ربطي نداشت خدايي!😐

حداقل درست قانع كنين ملتو

2706