2737
2739

بيشتر منظورم به اونايي كه خودشون شير داشتن ولي با اين حال به بچه شون شير خشك دادن!!!؟؟؟؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

سیر نمیشود

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلند قد بشه

يعني خودتون بااينكه شير داشتين اصلا شير خودتون رو ندادين؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2731
من بچه دومم رو حامله ام و صددرصد تصميم داره بهش شيرخشك بدم

چرا؟

2738

بخاطر زردیش😞و فک‌کنم شیرمم کمه 😔چون شیر از سینم نمیچکه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
چرا؟

چون عذابي كه سر شيردهي به بچه اولم كشيدم،ديگه حاضر نيستم تكرار شه،هم خودم عذاب كشيدم هم بچه م،الرژي داره پسرم

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗

شیر خشک آپتامیل خوبه؟؟؟؟

میگن  چاقی کاذب میاره بعد اینکه دیگه ب بچه ندی بشدت لاغر میشه درسته؟؟؟؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من سينه هام از بس پسرم شير ميخوره درد ميگيره و كلافه ميشم.بعضي وقتا فك ميكنم شير خشك خيلي راحت تر از دادن شير خودمه!

من شیرم از روز چهارم خیلی کم شد در حد چند قطره خودمم سزارین بودم و درد شدید داشتم بچه اب بدنش کم شده بود لباش خشک و ادرارش نارنجی شده بود از بی ابی ولی دکتر گفت به غیر شیر خودت بهش اب بده ولی من شیر خشک شروع کردم نمی دونم کارم درست بوده یا نه روزای اول گریه میکردم که چرا شیرم کمه ولی الان کنار اومدم تقریبا

دردم از یارست و درمان نیز هم
2706