2737
2734

سلام خانومایی ک چسبندگی دارین بیاین بگین درمان هایی ک انجام دادین چیا بوده نتیجه چیشد .خیلی سردرگمم نمیدونم چیکار کنم یکی میگه سنتی برو یکی میگه هوادهی برو یکی میگه لاپارا برو اصلا نمیدونم چکنم این ماه دارم پیاز درمانی و عنبر نسا امتحان میکنم تا ببینم خدا چی میخاد 

برای زندگی همدیگر دعا کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس انداختی ؟  هردو بسته ان ؟

منم همین سوالا

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2731

اره عکس رنگی رفتم یه لوله ی راست بسته اس و چپ بازه دکترمم برام لاپارا نوشته ولی تو تاپیک ها دوستان نوشتن که نرید بدتر میشید و ازاین حرفا منم میترسم

منم یکی باز بود. با همون باردار شدم. معمولا چند ماه بعد عکس صبر میکنن.  اگر بارداری رخ نداد میرن سراغ کارای دیگه

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

پیاز درمانی هم به این صورته که از روز پنجم پریود روزی دوتا لیوان یکی قبل از ناهار یکی قبل از شام باید بخوری به این صورت درستش کنی یه لیوان اب جوش میریزی تو قابلمه میزاری جوش ک اومد یه پیاز چهار قاچ میکنی میندازی توش و درشو میبندی و پنج دقه بجوشه بعد خاموش میکنی سرد که شد اب پیاز رو میخوریخیلی بد مزه اس

2738
منم یکی باز بود. با همون باردار شدم. معمولا چند ماه بعد عکس صبر میکنن.  اگر بارداری رخ نداد میر ...

خداروشکر خوشبحالت برای ماهم دعا کن من چهارماه از عکس رنگیم میگذره هنوز که باردار نشدم 

من داشتم ولی نمیدونستم 

و باردار شدم و تو اتاق عمل دکترم فهمید و همون موقع چسبندگی رو هم عمل کرد

ولی تو دوران بارداری خیییییلی وحشتناک درد داشتم که دکترم تو اتاق عمل گفت همه دردات به خاطر همین چسبندگی رحم بوده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

به نظرم باید بدونی ت گذاری کی هست و کدوم لوله تخمک فعال داره. اون موقع دکترم گفته بود چند ماه دیگه دوباره عکس رنگی انجام بده. البته لاپاراسکوپی ممکنه برای دلایل دیگه هم باشه. دکتر فقط به خاطر بسته بودن گفت؟

[QUOTE=90857664]اره عکس رنگی رفتم یه لوله ی راست بسته اس و چپ بازه دکترمم برام لاپارا نوشته ولی تو تاپیک ه

یهدعده چسبندگیشون بعد عکس رفع میشه.لاپارا اصلادترس نداره من انجام دادم نتیجه گرفتم الان میگم کاش زودتر رفته بودم از حرف مردم خلاص میشدم.راستی پولیپتم بررسی کن

به نظرم باید بدونی ت گذاری کی هست و کدوم لوله تخمک فعال داره. اون موقع دکترم گفته بود چند ماه دیگه د ...

دللیشو نگفت فقط گف ابتدای لوله خمیدگی داشتی ک با عکس برطرف شده ولی سمت راستت یه جزعی لوله ات گرفته که ماده داخله لوله ات نتونسته بره 

[QUOTE=90857664]اره عکس رنگی رفتم یه لوله ی راست بسته اس و چپ بازه دکترمم برام لاپارا نوشته ولی تو ت ...

پولییپ چیه چجوری بررسی کنم کدوم بیمارستان عمل لاپارا انجام دادی هزینه اش چقد شد

منم  لوله  راستم بسته است 

۳ بار عکس رنگی انداختم

فیزیو تراپی رفتم...

دوبار لاپارا هیستروسکپی کوتاژ تشخیصی.. شدم بار اخر یک ماه پیش بود

نتونستن باز کنن لوله رو ...😔

اصولا با یه لوله باید باردار شد برای من ک فعلا جواب نداده تا ببینم این بار چی میشه 

البته دکترم بعد عمل اینبارم گفت رحم از پشت به مثانه چسبندگی شدید داشت ک باز کردم 

گفت تخمدانهات پلی کیستیک بودن همه رو برداشتم ..

درصورتی ک تو ازمایشها سونوها هیچ کدوم نگفتن پلیکیستیک... 

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
2706