2737
2734

موفقیت نامحدود

روز پنجم 

قسمت سوم.

جسم؛ یه شخص افسرده رو تجسم کنین؛ سرش پایین،حالت چهره شل، نمی تونه حرف بزنه شونه ها جلو، اخمال،و نفس کشیدنش مقطع. چطور میشه از این حالت بیاید بیرون؟ باید این تمرین رو انجام بده؛ سرش رو بالا بگیره نفس عمیق بکشه لبخند بزنه شونه رو بده عقب.

خب، تو این موقعیت طرف نمیتونه  حالتِ یه آدم منزوی و افسرده رو داشته باشه. یا یه شخصی که مواد میکشه رو تجسم کنید این شخص وقتی مواد میکشه نفس کشیدنش حالات روحیاتش عوض میشه و به اون چیزی که میخواد میرسه با این که میدونه براش ضرر داره. هر نوع تغییر در جسم بلافاصله احساس فرد رو بهتر میکنه.

به ورزشکارا دقت کنین؛ تنیس باز⇦هر بار که ضربه میزنه یه حالتی به بدنش میده که بتونه بره عقب. فوتبالیست⇦بدنش رو  جوری اماده میکنه که به هر سو بتونه بره. هر کدوم میدونن چه طور و در چه دقیقه ایی حالت جسمانی خودشون رو تغییربدن.…..

صفر به معنی نداشتن قدرت و ده به معنیه بسیییار عالی و درحد مرگ هست 

وقتی تو حالت عادی از یه ورزشکار بپرسی الان در چه وضعی هستی؟ چون حالت عادیه عدد کم میگه اما موقع بازی حداکثر قدرتشون روبکارمیبرن

شما باید بدونین از 0_10به خودتون چه امتیازی میدین چه موقعه ایی که فعالیت میکنی و چه وقتی کاری رو انجام نمیدین.…

برای اینکه احساس خود رو سریع تغیی ربدی چند تا کار میشه انجام داد (اضطراب):1 دست ها رو به صورت دعا به هم بچسبونید بعد اهسته باز کنین چند بار انجامش بدین.

2دست ها رو دو طرف سر بالا ببریم، تا جایی که میتونیم انگشت رو بکشونیم بعد دستارو به سرعت پایین بیاریم…..

تغذیه مناسب یکی از مهمترین روش برای کنترل احسامون هست.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

فقط تو کف این ناخونا موندم  کتاب ناخونا

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شییییششددددههه😲😲

سلام تاپیکم نوشتم کتاب خونا وناخونا بشتابید .تاحالا نشنیدم کسی بگه کتاب ناخونا...

هلاصه کتاب موفقیت در بیست روز رو میذارم الان روز پنج هستیم دوست داشتین بخونید .کتاب خوبیه.

راز هم گذاشتم.

2728