2726

؟یه سوال دارم .اگر کسی اطلاعات دانشگاهی و تجربی در زمینه ازمایشگاه داره .ممنون میشم ازش

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دانشجوام عزیزم سوالتو بپرس شاید بدونم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
من دانشجوام عزیزم سوالتو بپرس شاید بدونم

سلام مرسی که اومدین

من آزمایش ادرار دادم .حالا توی نتیجه زده موکوس و اکسالات کلسیم به مقدار زیاد و سلولهای اپیتلیال هم زیاد

الان میخوام بدونم یعنی چی و دلیلش چیه .چون من اصلا سابقه نداشتم 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
سلام مرسی که اومدین من آزمایش ادرار دادم .حالا توی نتیجه زده موکوس و اکسالات کلسیم به مقدار زیاد و ...

عزیزم اینا یانشونه عفونت ادراریه یا مشکل کلیه

بازهم باید حتما ببری به دکتر نشون بدی که درمان بشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم اینا یانشونه عفونت ادراریه یا مشکل کلیه بازهم باید حتما ببری به دکتر نشون بدی که درمان بشی

بله حتما ممنونم