2737
2734
عنوان

مراحل بارداری مامانای 98

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 66 پست
مبارکه بارداریتون...علائمتون چیه؟لکه لانه گز ینی نداشتید؟

مرسی عزیزم. زیر دلم درد شدید میگیره مث پریودی سینه هام سفت شدن خیلی کم ترشح دارم همین حالت. تهوع  واینا ندارم

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
پس چرا دکتر بهم گفت چهار هفتته البته شنبه رفتم دکتر

خوب شما گفتین ۲۳ اوم اولین روز اخرین پری تون بوده تا ۲۳ اردیبهشت میشه یه ماه 

البته میگم تقریبی سونو هشت هفته رو که بدین مشخص میکنه سونوگرافیست

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب شما گفتین ۲۳ اوم اولین روز اخرین پری تون بوده تا ۲۳ اردیبهشت میشه یه ماه  البته میگم تقریب ...

نه آخرین پریودی ۲۸فروردین بوده اون اولین روز بود

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
منم الان 18 هفته و 1 روزم. افتضاحترین دوره بارداریمو دارم میگذرونم.خیلی ناراحتم و استرس دارم.آزمایش ...

حال نی نی چطور بود عزیزم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2738

سلام من بارداری دوم هستم یه پسرهشت ساله دارم

اخرین پریودم ۳۰ فروردین بوده 

الان پنج هفته هستم همه چی خوبه خداروشکر 

قرص فولیک اسید ـ اسپرین میخورم.برای کم خونیم قرص اهن میخورم شبا هم یه دونه شیاف پروژسترون میزنم

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد
سلام من بارداری دوم هستم یه پسرهشت ساله دارم اخرین پریودم ۳۰ فروردین بوده  الان پنج هفته هستم ...

به سلامتی مباررکه 

شیاف پروژستورون واسه چی میزنن 

دو تا قبل این سقط داشتم دکتر دااده

الهییی عزیزززم درسته ان شاا... به سلامتی هممون این دوران طی کنیم و نی نیمون بغل کنیم 

ممنون انشالله هممون به خوبی طی کنیم این  دوران رو من پارسال ای وی اف کردم نگرفت ولی امسال خودش ...

اره تا خدا نخواد نمیشه 

حال نی نی چطور بود عزیزم

ممنون که به فکرم بودی    حالش خوب بود ماشالله سرحاله سرحال بود. دعا کن جواب آمینوسنتزم خوب باشه و نی نی سالم باشه

خدایا مرسی که مامان یه پسر مهربون و شیطونم 😍😘
2706