2737
2734
عنوان

مراحل بارداری مامانای 98

709 بازدید | 66 پست

برای ارامش بیشتر مامانای جدید بیایین از مراحل بارداریمون حرف بزنیم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

جوون

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام دوستان من از خودم شروع می کنم .الان هفته یازده بارداریم .هفته ششم رفتم سونو دادم و صدای قلب نی نیمو شنیدم . شنبه هم سونوی ان تی دارم. تاریخ زایمانمم زدن ۱۵ اذر ۹۸.علایم بارداریمم تو ماه دوم و اوایل ماه سوم خیلی زیاد بود حالت تهوع و یبوستو احساس می کردم یه گلوله همش سزمعده ام .اما خداروشکر دوهفته است که خیلی بهترم حالت تهوع امم کمتر شده. حالا شما بگین از حال و احوالتون   

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

منم دعا کنین مامان شم .

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
ان شاالله منم جز مامانای ۹۸ باشم برام دعا کنین آی یو آی انجام دادم🙏

عزیزززم ان شاا...

اگه دارویی استفاده کردن بگن مثلا

اره میتونین از اینا بگین ولی درمانای دارویی بسپاریم به دکترمون اینجا میخوایم بیشتر همدردی کنیم و از هفته های بارداری بگیم که 

همه اطلاع داشته باشن

اره میتونین از اینا بگین ولی درمانای دارویی بسپاریم به دکترمون اینجا میخوایم بیشتر همدردی کنیم و از ...

من نه دارو استفاده کردم نه رزیم خاصی گرفتم، فقط یک شب درمیون نزدیکی داشتیم، عرق کاسنی زیاد میخورم، قندم حذف کردم چیزای خاصی نداشتم

منم الان 18 هفته و 1 روزم. افتضاحترین دوره بارداریمو دارم میگذرونم.خیلی ناراحتم و استرس دارم.آزمایش غربالگری دوم یکم ریسک داشت.دکتر گفت برم آمینوسنتز. بدترین لحظات رو گذروندم.چهارشنبه آمینوسنتز شدم.از اونروز همش توهم دارم که شکمم کوچیکتر شده،بچه تکون نمیخوره! امروز عصر بعد از کار میخوام برم سونو ببینم حال نی نی خوبه یا نه  

خدایا مرسی که مامان یه پسر مهربون و شیطونم 😍😘
من نه دارو استفاده کردم نه رزیم خاصی گرفتم، فقط یک شب درمیون نزدیکی داشتیم، عرق کاسنی زیاد میخورم، ق ...

سونو گرافی نرفتین 

2706