2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نه ننداختم چون جای نیشش برای من میمونه

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2728
من انجام دادم واسه من خیلی خوب بود نتیجه داد جوش نمیزنم البته باید جای مطمئن بری 

حالا امروزقراره برم جایه خوبیه ده روزپیش حجامت عام انجام دادم گفت ده روزبعدش بیا برازالو

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
2738
حالا امروزقراره برم جایه خوبیه ده روزپیش حجامت عام انجام دادم گفت ده روزبعدش بیا برازالو

آره منم حجامت کردم رفتم 

اگ چند سری پشت سرهم توفاصله 10روره الی 20روزه بری واسه زالو اثرو نتیجه داره من چند سری رفتم 

آره منم حجامت کردم رفتم   اگ چند سری پشت سرهم توفاصله 10روره الی 20روزه بری واسه زالو اثر ...

عه یعنی باراول که میزاری تاثیرشو دیدی

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤