2737
2734
عنوان

مارالم؛هرکی منو میشناسه بیاد(بازم قضیه مادرشوهرم)😏

| مشاهده متن کامل بحث + 9887 بازدید | 140 پست

عزیزم خیلی برات خوشحال شدم انشاءالله دیگه برنگرده و آرامشتون به هم نخوره سعی کن خونه رو واسه شوهرت مثه بهشت کنی تا تفاوت تنهایی و وقتی ک مادرش بود رو متوجه شه و دیگه اجازه نده بیاد بمونه اصلا باهاش بحث نکن فقط با رفتارت نشون بده 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما مادرشوهرم رفت خونش..دیگه رفت...به خدا باورم نمیشه..باورتون میشه الان اینارو که مینویسم از شاد ...

یعنی نمیتونستی ردش کنی؟داری از شادی گریه میکنی؟

خیر نبینه هر کی آرامش آدمو به هم میزنه

منم‌ عاشق خودمم+هرچی لره😎😎😄😄😁لرا ک همه خوشگلن.منم خرم آبادیم

سلام همشهری همه خوشگلن فقط لرا بیشتر از همه خوشگلن  

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍
2728

عزیزم خیلی واست خوشحال شدم چی شد شوهرت از سردی در اومد میاد سمتت یا نه .‌‌‌‌

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2738
عزیزم خیلی واست خوشحال شدم چی شد شوهرت از سردی در اومد میاد سمتت یا نه .‌‌‌‌

آره مثله دوران نامزدیمون شده...خخخخخخ

خداروشکر...خدارو صد هزار مرتبه شکر

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
چرا شب؟همین فوری کارشونو کردن بعدش تاپیک زده😂😂😂😂😂

خدا نکشتت دختر...خخخخخ.چه زود بریدینو دوختین

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
ی راهنمایش چی بود

طولانیه..اما خدا خیرش بده معجزه قرآن حقیقت داره...الان هر روز تو خونم تحدیره سوره بقره پخش میکنم..سه بار سوره مزمل میخونم رو یه چیزه شیرین میدم شوهرم میخوره...

یعنی نمیتونستی ردش کنی؟داری از شادی گریه میکنی؟ خیر نبینه هر کی آرامش آدمو به هم میزنه

نه نمیرفت..هر کاری میکردم نمیرفت

عزیزم خیلی برات خوشحال شدم انشاءالله دیگه برنگرده و آرامشتون به هم نخوره سعی کن خونه رو واسه شوهرت م ...

بعله ..فک کنم خودشم فهمیده

2706