2737
2739
عنوان

حق با شوهرمه؟☹☹☹

299 بازدید | 21 پست

عقده پسر داییمه بعد داداشه زنداییم مرده جشن و هیچی نمیگیرن تو محضر یه عقده ساده میخونن و میرن بعد تو فامیل ما زنگ میزنن به خواهر و برادر دعوت میکنن میگن به عروس و داناداتم بگو بیان تک تک به همه زنگ نمیزنن حالا شوهرم میگه نه باید میزدن نمیریم☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو سخت نگیره 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ما هم همینطوریم.خوب وقتی ب بزرگتر میگن یعنی دعوتین دیگه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ما هم تکی زنگ نمیزنن به مادرم میگن یا بابام 

ولی اگر کارت بدن تک تک میدن 

چه حساس وایی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

به مامانت بگو بهش زنگ بزنه

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2738

اگه تو فامیلتون اینجوری مرسومه و همه رو همین شکلی دعوت میکنن، به نظرم شوهرت نباید توقع داشته باشه، هرچند درستش اینه که به همه آدمای مستقل زنگ بزنن و دعوت کنن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706