2726
عنوان

شما بودید از این حزف ناراحت نمیشدید

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 22 پست
اره احساس میکنم اینطوری میگه من پرو نشم 

آره عزیزم به دلت بد راه نده، خواهرتو مثل خواهرشه براش، منم دامادمون به آجیم میگه خواهرت خیلی خوبه(یعنی من)همیشه هم میگه تو مثل خواهرمی، شوهر شما هم همینطوره شک نکن

از کدوم حرفش

خواهرت خوشکله

از وقتی که شماره شو به بلَک لیست گوشیم انتقال دادم چند ماهی میگذره…شیش،هفت تا اس داده بود که چند هفته بعد خوندمشون.اون موقع از دستش عاصی بودم. واقعاً اذیت میکرد.یه شب با یه شماره دیگه اس داد برا همین نرفت تو بلک لیستم.نوشته بودکه اگه میخوای دیگه اس ندم بهت،یه چیزی بگو.بدون معطلی جواب دادم و همون چیزی رو که میخواست.براش فرستادم چون واقعاً دیگه نمیخواستم اس.ام.اساشو ببینم.دیگه ا………س ندادنمیدونم اصلاً چی شد که اینطور شد. دیگه سراغمونگرفت انگار نه انگار که من “هستم”به هرحال اعتراف میکنم که خیلی دلم برای اس.ام.اس هاش تنگ شده.اگه الان اینارو میخونی، ازت میخوام که یه شانس دیگه بهم بدی. قول میدم بچه ی خوبی بشم !هم تو مسابقه ها شرکت کنم هم آهنگپـیشواز داغ هفته رو انتخاب کنم و حتی با شارژ ۱۶۸۶۵۰ریال،برنده ۱۰۰تومن اعتبار هدیه.داخل شبکه شم ..!ایرانسل دوسِت دارم !😂😂😂😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم خواهرتو از خودت قشنگتر میدونی برا همین ناراحتت کرده حرفش.مثلا من با خواهرم در یه سطحه قیافمون و اگه من بودم ناراحت نمیشدم.شایدم از باجناقش خوشش نمیاد که اینو گفته

2728
بنظرم خواهرتو از خودت قشنگتر میدونی برا همین ناراحتت کرده حرفش.مثلا من با خواهرم در یه سطحه قیافمون ...

نه چون شوهرم خواهرمو اتقدر خوشکل میدوتسته که گفته سیب سرخ البته از باجنقاش خوشش نمیاد

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
بنظرم خواهرتو از خودت قشنگتر میدونی برا همین ناراحتت کرده حرفش.مثلا من با خواهرم در یه سطحه قیافمون ...

به نطر شما جاب ناراحتی نداشت

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
به نطر شما جاب ناراحتی نداشت

من اگه بودم ناراحت نمیشدم.بستگی به شوهرت و روابط و شناختت ازشون داره.من کلا رو خواهرم حساسیت ندارم با اینکه ارتباطش با شوهرم خیلی صمیمی و راحته