1421
1411

دیشب داشتیم فیلم میدیدیم مرد تو فیلم گفت حیف تو سیب سرخ که دست این افتادی بعد شوهرم با خنده برگشت به من گفت عین این به ابجیم اشاره کرد که سیب سرخ شغال گاز زده متطورش شوهرش بود من یکم ناراحت شدم که یعنی انقد خواهرم به چشمش زیبا میاد که این حرف زد اخه وفتی میپرسم تو عاشق چیه من شدی میگه حرفات خیلی به دلم نشست نمیگه قیاقت با اینکه قیافم از خوبه از خودش هم بهترم 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

قطعا دوستت داره خواهرتم مثل خواهر خودش می دونه ولی فک کنم زیاد از باجناقش خوشش نمیاد😆

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1376
1427
اره احساس میکنم اینطوری میگه من پرو نشم 

آره عزیزم به دلت بد راه نده، خواهرتو مثل خواهرشه براش، منم دامادمون به آجیم میگه خواهرت خیلی خوبه(یعنی من)همیشه هم میگه تو مثل خواهرمی، شوهر شما هم همینطوره شک نکن

بنظرم خواهرتو از خودت قشنگتر میدونی برا همین ناراحتت کرده حرفش.مثلا من با خواهرم در یه سطحه قیافمون و اگه من بودم ناراحت نمیشدم.شایدم از باجناقش خوشش نمیاد که اینو گفته

بنظرم خواهرتو از خودت قشنگتر میدونی برا همین ناراحتت کرده حرفش.مثلا من با خواهرم در یه سطحه قیافمون ...

نه چون شوهرم خواهرمو اتقدر خوشکل میدوتسته که گفته سیب سرخ البته از باجنقاش خوشش نمیاد

1391