2737
2734
عنوان

اگه شما بودین

147 بازدید | 16 پست

سلام من و نامزدم قرار بود بریم؟ مسافرت که اون گفت خواهرت و شوهرش بریم؟ من اول چیزی نگفتم ولی بعد

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی بعدا گفتن با یه ماشین بریم؟ (ماشین ما)من دلم نمیخواد هم راه طولانی وما خسته میشیم واقعا صندلی عقب کمرم درد میگیره  هم اینکه

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
2738

ببینید قرار بود بریم مسافرت نامزدم گفت با خواهرت و شوهرش بریم منم چیزی نگفتم چن روز بعد گفتن به یه ماشین بریم یعنی ماشین ما

هم به خاطر اینکه راه طولانی و من واقعا صندلی عقب اذیت میشم یکی اینکه نامزدم شوهر خواهرم و میبینه اصلا یادش میره منو بعدش اینکه شوهرم باید خرج سفرو بده

بعدم  چن بارم گفتم دوس ندارم اخه پارسال قول داده بود دوتایی بریم من از پارسال منتظرم ولی الان اصلا دلم نمیخواد 

من مادرشوهرم پا دردشو بهونه میکنه همیشه جلو میشینه من پدرم تو مسافرتا روی صندلی عقب در میاد.همیشه خداهم اویزونمونه.بعد عروسیمون تو این ۳ سال فقط ۱ بار دوتایی رفتیم سفر بقیشو باهامون بوده.

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2706