2726
عنوان

بعد از مرگ

331 بازدید | 21 پست

سلام 

امروز یه کتاب خوندم راجع به تجربیات بعد از مرگ ، راجع به سه نفر که مرگ رو تجربه کردن و خدا دوباره بهشون اجازه ی زندگی داده، حرفاشون خیلی جالبه ، من تا نیمه ی کتاب خوندم ،خیلی ارامش بخش که خدا انقدر حواسش بهمون هست ،پیشنهاد میکنم حتما بخونید 

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

میشه بگی چیا گفته من خیلی از مرگ میترسم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چیزایی که تو کتاب نوشته با چیزایی که از بچگی شنیدیم خیلی فرق دارن 

در ضمن این سه نفر ایرانی هستن ،برای ثابت کردن حرفشون ،جاهایی که روحشون رفته و چیزایی که دیدن رو گفتن ،مثلا یکیشون تو بیمارستان بوده روحش حرفای خصوصی نگهبان ها رو شنیده یا دیده پرستار تو اتاق خورده زمین ، بعد اینا رفتن تحقیق کردن دیدن همینطور شده

میشه بگی چیا گفته من خیلی از مرگ میترسم

طبق گفته ی اینا اصلا ترسناک نیست ولی کل کتاب نمیتونم تعریف کنم چون نویسنده کتاب راضی نیستش فقط اینو بگم خدا خیلی خیلی مهربونه ،اینا که روحشون جدا شده از بدنشون اصلا دوست نداشتن برگردن به این دنیا

چیزایی که تو کتاب نوشته با چیزایی که از بچگی شنیدیم خیلی فرق دارن  در ضمن این سه نفر ایرانی هس ...

من الان خواستم دانلود کنم دیدم ۲۷تومن بایدبخرم 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
طبق گفته ی اینا اصلا ترسناک نیست ولی کل کتاب نمیتونم تعریف کنم چون نویسنده کتاب راضی نیستش فقط اینو ...

چقد جالب دلم خواست بخونم

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
طبق گفته ی اینا اصلا ترسناک نیست ولی کل کتاب نمیتونم تعریف کنم چون نویسنده کتاب راضی نیستش فقط اینو ...

واقعا😞😞 مطمعنا من از ترسم دوس داشتم برگردم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
چقد جالب دلم خواست بخونم

حتما بخون .

ببین مثلا یه قسمت از کتاب نوشته که خدا بینهایت فرشته افریده ، برای هر دانه برف ،برای هر دانه باران ،برنج ،گندم ،،،برای تک تک دونه ها فرشته افریده ، تا اون فرشته مامور بشه روزی مارو به دستمون برسونه ،انوقت ما خیلی راحت غذا رو میخوریم و شکر هم نمیکنیم 😞

واقعا😞😞 مطمعنا من از ترسم دوس داشتم برگردم

اون اقا گفت روحش تو قبرستون دیده یه عده ای بالای قبرهاشونن نمیرن ! اوتا وابسته به جسدشون بودن با اینکه چندسال از مرگشون گذشته بود ،خیلی عذاب کشیدن

2706