2726
عنوان

کیا تو شهری ک زندگی میکنن غریبه ن؟؟و

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من،،،،من که درون گرام،،،راحتم،،همسرم برونگراس،،،ناراحته

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

کل دوران مجردی من ...

سخته  بالاخره دلتنگ میشه ادم

اما دوست وهمسایه خوب از خواهر به ادم نزدیک تر میشه  بگردین کسایی که اخلاقشون را دوست دارین وبهم میخورین را رفت وامد کنین نه زیاد در حد معقول

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
من هستم من تک فرزند هستم تو شهر غریبم نه خانواده خودم و نه همسرم هیچکس نیست به خاطر شغل همسرم ای ...

منم بخاطر شوهرم داریم انتقالی میگیریم اصلا شبها خوابم نمیبره هیچکس رو اونجا ندارم بیشتر نگران بچه هامم ک بتونن عادت کنن یا ن

خیلی ها هستند همه رو دارن ولی غریبن

دقیقن 

مثلا خواهرت هست برادرت مادرشوهرت و... ولی میگی کاش غریبی بودم اینقدر نمیسوختم که هستن وانگار نیستن وبی تفاوت و....

اگه اشکالی نداره میشه بگین اهل کجایین و کجا زندگی میکنین؟؟؟

خارج از ایرانم، هیچ کس هر دو خانواده هم نیومده تا حالا، یک بار من اومدم. دو ساله، یه دختر یک ساله دارم، تنهایی سزارین شدم و تنهایی بزرگش می کنم هیچ کس جز شوهرم نیست. خیلی سخته. 

سخت وقتیه که مث من همسرتم ده روزه سره کار باشه گازم تموم کرده باشی از گرمای زیادم حوصله بیرون رفتنو خریدم نداشته باشی بمونی بی غذا😂😂😂خدایا شکرت🤕😂ولی جدی حالم خوبه 

نمیشه گفت سخت نیست بستگی به قوی بودنه خودت داره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من خانواده خودم نیست

از وقتی درسمم تموم شد هیچ دوستی ندارم

خانواده شوهرم هستن ولی رفت و آمدمون کمه

ولی اینجوری راحتترم

چن روز پیش حالم بد بود گریه کردم پیش شوهرم گفتم کل روز تنهام

بعد الان رفته به خواهرش گفته به من سر بزنه😂 اون بیچاره ام هرروز زنگ میزنه میگه بیام پیشت

منم یه روز باهاش رفتم بیرون 

بعدم باز فرداش گفت بیام پیشت اگه تنهایی گفتم نه عزیزم بیای خوشحال میشم ولی تنهایی مشکلی ندارم

اون طفلی ام خوبه ها ولی حال و حوصله ندارم بخواد بیاد اینجا

حرفی نداریم باهم بزنیم 

منم بخاطر شوهرم داریم انتقالی میگیریم اصلا شبها خوابم نمیبره هیچکس رو اونجا ندارم بیشتر نگران بچه ها ...

بچه ها که سریع اخت میشن ودوست پیدا میکنن اونا زودتر از ما بزرگا عادت میکنن

2706