2737
2734
عنوان

دستهای قشنگم +عکس

1940 بازدید | 94 پست

دوساله درگیرشم نه غذا درست کردنم نه شونه کردن موهام نه حموم رفتنم نه خونه تمیز کردنم هیچکدومشو با خوشحالی انجام نمیدم موقع کار کردن به خودم فوش میدم چرا اینجوریم  بهترین دکتر رفتم و هزار جور پماد و دارو وکورتون بهم داد ،،،،الانم قصد بارداری دارم و نمیدونم اگه نی نی دار شدم چجوری بهش برسم آخه پوست بچه خیلی لطیفه ولی دستهای من   خسته شدم از اگزما 

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیلیکون بزن خودم درگیرش بودم یک دریکه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2738

حساسیت پوستی و اگزما ددمانش خیلی سخته

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2706