2733
2734

بله عزیزم ... اونم ن یکی ۷تا ثبت نام کردیم ندادن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

البته پارسال ن امسال ها..

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته پارسال ن امسال ها..

۷ تا ثبت نام کردین چطوری؟اخه میگن سایت سریع بسته میشه

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
2728
۷ تا ثبت نام کردین چطوری؟اخه میگن سایت سریع بسته میشه

برا خودمون نه 😖 برای پدرشوهرمه.. تیبا  و پراید وچندتا دیگه ثبت نام کرد ندادن بهشون هنوز

خب چی میگن  چرا ندادن

نمیدونم‌ عزیزم مال پدرشوهرمه.. ولی هنوز از پارسال تا الان ندادن. پول بیشتری هم باید بدن

2738