2410
2553

سلام‌.امروز یه آقای ناشناس تو تل گرام بهم پیام داد.منم بازش کردم و اون گزینه ریپورت اسپم(report spam)رو زدم.این یعنی بلاک شده؟دیگه نمیتونه پیام بده؟بعد اینکه خودش میفهمه ریپورت شده؟چون میخوام متوجه بشه.حس میکنم آشنا پشتشه از روی دشمنی میخوان اذیتم کنن

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

اره میفهمه ولی نمیدونه کی زده

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میفهمه ولی نمیدونه کی زده

نه منظورم اینه میفهمه ک من درخواستشو رد کردم.حالت بلاک هست ک متوجه میشی بلاکت کردن

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2720
نه  تو فقط ریپورتش کردی یچیز تو مایه های گزارشای اینجا برو تو پروفایلش سه نقطه اون بالا رو بزن ...

آخه گزینه بلاک نداشت هرچی گشتم

نه اون بلاک نیس اون بالا سه نقطه رو بزن بلاک کن میتونه بهت پیام بده وگرنه بلاک کن از شرش راحت شو ولی ریپورت کردی نمیتونه با اون اکانتت مثلا اگه اکانت دیگه داشته باشی پیام بده

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘
وقتي ببينه بلاك شده متوجه ميشه ديگه شمام ليست بلاكت رو نگاه كن ببين هست

آره نگاه کردم تو بلاکی ها بود ممنون از راهنماییتون

2714