1147
1273

خو ادرسش کجاست؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

بزار

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
کاش یه جایی بود سیسمونی قسطی میدادن نینیم داره میاد هنوز هیچی نخریدم براش دلم میسوزه😢😢

مثه منی انقد گرونه همه چی.مامانم فقط یکم لباس خریده براش.هنو هیچی نداره بچم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا این کوچولو که بهم هدیه دادی صحیحو سالم بیاد تو بغلم
1281
مثه منی انقد گرونه همه چی.مامانم فقط یکم لباس خریده براش.هنو هیچی نداره بچم

منم دو سه دست لباس خریدم انقدر قیمتا گرونه آدم میمونه خرج دکتر و آزمایش و... بدی یا خورد و خوراک یا پول بیمارستان یا سیسمونی

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۳ سال حامله شدم برای سلامتی کنجدم صلوات بفرستین مرسی😘😘😘😘
1226
منم دو سه دست لباس خریدم انقدر قیمتا گرونه آدم میمونه خرج دکتر و آزمایش و... بدی یا خورد و خوراک یا ...

درست ميگيد بهترين كار اينه كه فقط براي مدت زمان كوتاه خريد كرد 

مثلا براي نوزادي تا ٣ ماه 

بعد از به دنيا اومدن خورد خورد به قدوسايزش ميشه خريد كرد 

شوروم ttbabytt

مفتخر است كاملترين با ارايه كامل پيك سيسموني و مجموعه اي كامل لباس نوزادي و كودك از بهترين مارك هاي اروپا ( مادركر و نكست و ديزني 

تلفن ٠٩١٢٧٩٧١٦٠٨

خريد حضوري همه روزه 

خريد انلاين همه روزه 

پيج اينستاگرامر@ttbabytt_57 

براي ديدن تاپيك در ني ني سايت لينك زير 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2780603/لباس-كودك-و-سيسموني-مادركر-نكست-ديزني?page=1

1280