2410
2553
عنوان

یه دوست دارم که نصف حقوق شوهرشو هر ماه میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 60 پست
دست راستت رو سر من خواهر 😔😔😒

حقوقش زيادنيست بابا

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والا من امروز حقوقمو گرفتم نصف بیشترشو ریختم پا حساب شوهرم حالا دارم دل دل میکنم بقیشم بریزم یا نه د ...

آخی چرا؟ بیکاره؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2714
حالا هرچی من بخاطر صدتومن باید صدبار جلوش ملق بزنم 😐

عزيزم خودت شاغل نيستي؟ايناازپدرشون يادگرفتن پدرشوهرمم همه چيزدست زنشه-باورت نميشه تو دوران آشناييمون مادرشوهرم بهم ميگفت ازالان پولاشوبگيرخودت مديريت كن   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
حالا هرچی من بخاطر صدتومن باید صدبار جلوش ملق بزنم 😐

من هرشب خودم ی مقداری برا خودم کارت به کارت میکنم بعدم پاک میکنم پیامشو 😂😂😂

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
والا من امروز حقوقمو گرفتم نصف بیشترشو ریختم پا حساب شوهرم حالا دارم دل دل میکنم بقیشم بریزم یا نه د ...

اصلا و ابدا . مردها جورین که پول بدی بدشون میاد پول بگیری خوششون میاد

ولی به نظر من زن و مرد که هردو کار میکنن،باید هردو برای زندگی خرج کنن،نه که زن بگه پول خودمه و این حرفا.این حرف خانومای ایرانیه فقط،تو کشورای دیگه همه چی بین زن و شوهرتقسیم میشه

اگه میشه از ته دل برای من دعا کنید💛💛💛
آخی چرا؟ بیکاره؟ 

بیکار که نیست کار میکنه بدبخت بهش پول آنچنانی نمیدن.. خیلی دلم میخواد بتونم واسش یه کاری بکنم ده جا کار میکنه هر جا 200 300 500 بهش بدن یا ندن. خدا ذلیل کنه مادرشو که خانم میلیاردره پسرش اینجوری پادویی میکنه منکه زنشم دلم براش میسوزه نمیدونم اون چه جور مادریه

دخترم تمام زندگی من
2706