2703
2553

حقوق شوهرش حدود 8 تا 10 میلیونه. خودشم شاغله. شما از این عرضه ها دارید؟ من که ندارم... شوهرم بدونه پول دارم میگه چرا خرج نمیکنی

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

شاید چون پس انداز میکنه شوهرش بهش میده

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

حالا شغل  شوهرش چیه؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2714

من شوهرم به محض اينكه حقوق ميگيره ميزنه به كارت من البته حقوقش انقدنيستااماخوب هرچي باشه ميريزه خودمم شاغلم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

اووووه دمش گرم.بقران من کارم بخوام کنم میگه پول خودتم بده به‌من،همینجوریشم یه خرجی به خودم نمیده،خدا شانس داده به بعضیا،بعضیارم از دم بی شانس آفریده😢😢😢

اگه میشه از ته دل برای من دعا کنید💛💛💛

شغل خودشو شوهرش چیه؟ 

2706