2726

از نظر مالی و شرایط ایران که نگو... 

با خانواده مادرشوهرمم که کات کردیم ...

خودمم فقط یه مامان بابای پیر دارم نه دوستی نه رفت و امدی...

بچه آیندم نه تامین مالی درست حسابی میشه نه کس و کار داره 😥😥😥

خب فک کنم دلایله کافی دارید که دیگه اقدام نکنید  😐

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت بشو کس و کارش،،،،،تازه اون بیاد بره مدرسه کلی دوست پیدا میکنه،،،،تااااازه،،،،،دومی هم رراش بیار تنها نباشه،،

کسی بهم نزدیک بشه جیغ میزنم😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

حالا دوست و رفیق و اینا و خانواده شوهر و بیخیال میشه شد ولی شرایط مالی بد سخته کاش میذاشتی تا یکم اوضاعتون بهتر شه بچه چه گناهی داره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

باخانواده شوهرت اشتی کن اگه میشه

اینده برای همه نامعلوم فقط بچه شما که نیست،برای چیزی که اتفاق نیفتاده غصه نخور

بهتر صبرکنی حال روحیت بهتربشه وباقطعیت تصمیم بگیر،بچه حداقل مادر سرحال وشادمیخواد

عزیزم بچه بیاد با همه اشتی میکنید انشالله.پاقدم بچه ها خیلی خوب میشه.اگه از نظر مالی ایران و وضعیت نامعلومشو میگی همیشه همینطوریه دیه شاید تو ده سال یکی دوسال یه ذره ارامش بگیریم.بقیش همش درده...ولی اگه وضعیت مالیتون زیاد خوب نیس بیخیال بچه دارشدن شو فعلا چون ب دنیا نیومده کلی باید خرج کنی.به دنیا که اومد چندبرابر...نذار بچت باحسرت بزرگ شه!

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
حالا دوست و رفیق و اینا و خانواده شوهر و بیخیال میشه شد ولی شرایط مالی بد سخته کاش میذاشتی تا یکم او ...

چه تضمینی هس شرایط ایران بهتر شه میترسم سنم بره بالا و خیلی مشکلات بوجود بیاد

پس چرا داری اقدام میکنی

چون سنم‌میره بالا ممکنه بعدا پشیمون شم چرا زودتر اقدام نکردم همینجوریشم نزدیک یه ساله اقدام کردم باردار نشدم معلوم نیس کی بشم 

2706