2733
2734
عنوان

خانم های شاغل لطفا بگین چطور از شوهرم پول بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کار میکنی،پولت برا خودته،خرجت کردن شوهرت هست،بهش بگو ماهی ۱۵۰۰بریزه کارتت،وظیفشه

لطفا پیشنهاداتتون و اول برا خودتون اجرا کنید

و نگید وظیفه مرد هست با ن

شرایط مالی و زندگی افراد باهم متفاوته

خدایا فقط خودت
2728

سلام دوست عزیز بنظرم باهاشون یه روز تماس بگیرید بگید پول کم اوردید ازش درخواست پول کنید بعد دیدیش بگید خیلی خجالت کشیدم که پول کم اوردم من اینکارو کردم نتیجه گرفتم 

بیرون برید هر از گاهی چیزی بخر که حساب کنه

یکم که گذشت درباره ی پول حرف بزن سریع هم نگو بمن پول بده بگو چطوری پس انداز کنیم؟ خرید خونه رو کی انجام بده ؟ بعدش بپرس ماهانه چقدر بمن پول میدی؟

2738
آخه این چه کاریه 😐 من جای شوهرتون باشم میگم این زن فقط منتظر بود یکی بیاد تو زندگیش آویزون جیبش بشه ...

عزیزم مردها ذاتا حس تامین کنندگی دارن ، دیگه ذات و فطرت زن و مرد رو که نمیتونیم ازش بگیریم ، حتی اگر خانوم هم شاغله و توی امور زندگی مشارکت میکنه باید بیشتر خرج ها پای مرد باشه و مرد خودشون ازاین لذت میبرن ، مردها کلا برای زنی خرج کنن و تامین کنن بیشتر عاشق اون زن میشن ،،، زن و مرد حتی در ساختار بدنی هم مشابه نیستن چه برسه در حقوق مشابه مشابه 

مساوی هست حقوقشون ولی مشابه هم نیست 

اگر اینطوریه و میخواید حقوق مشابه داشته باشید خانومها هم از فردا برن سرساختمون سازی و کار در معدن و خیلی غدر میخوام پاکبانی و ..... کارهای این مدلی ....

اگر زن و مرد در ساختار مشابه اند و باید حقوق مشابه داشته باشند آیا خانومها میتونن این کارهای سخت رو مشابه مردان انجام بدن ؟؟؟؟؟ حقوق مساوی هست مشابه نیست ، 

عزیزم مردها ذاتا حس تامین کنندگی دارن ، دیگه ذات و فطرت زن و مرد رو که نمیتونیم ازش بگیریم ، حتی اگر ...

فمنیست ها منظورشون از تساوی حقوق همون تشابه حقوقه ، هیچ وقت حتی اگر هزارسال هم بجنگند نمیتونن حقوق رو مشابه کنن چون نه ساختار جسمی نه ساختار روحی ، زن و مرد مشابه هم نیست 

لطفا پیشنهاداتتون و اول برا خودتون اجرا کنید و نگید وظیفه مرد هست با ن شرایط مالی و زندگی افراد با ...

من که تمام درآمد شوهرم دستمه،تو خونه و مسافرت و برا خودم هر جور صلاح بدونم خرج میکنم،کار هم که کردم خونه خریدیم بنامم شد،برام خب عادیه