2737
2734
عنوان

خانم های شاغل لطفا بگین چطور از شوهرم پول بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 58 پست
آره عزیزم جمعه 

ایقد اینجا حرف اینا تو نی نی سایت گوش نده ک خانمان سوزت میکنن هر جور خودت میدونی زندگیت بهتره همون کار بکن من والا جاریام کارت حقوقشون دست شوهرشون هس از شوهرا پول میگیرین زندگی خیلی خوبی هم دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اعتقادم اینه پول زن ماله خودشه ربطی نداره به شاݝلی شما 

اگه شوهرت پولداره یا جزو قشر متوسط جامعه است ازش بگیر 

یه دوستی این حرفو خیلی وقت پیش به من زد گفت اگه با شوهرت رفتی  ترمینال اون اول اصلا نگاه اتوبوس نکردی منبوس که هیچی 

اگه نگاه اتوبوس نکردی و سوار  سواری شدی اون مرد تا اخر عمر ش خودش رو موظف می دونه که تو به جز سواری چیز دیگه ایی سوار نمیشی

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

اخه برا چی اول زندگی میخواین سر پول مشکل درست کنین وقتی براتون هزینه میکنه دیگه پول میخواین چکار خودتون هم شاغلین اینقد پولکی نباشین خودتون از چشم شوهراتون نندازین زندگی متاهلی این نیس که همش بخوای از مردت بکشی یعنی همه چی باهم ممکنه یه وقت اون کم بیاره لازم بشه شما حقوقتون خرج زندگی کنین

2738

سلام عزیزم عقد کردی مبارک باشه عکستو بذار منم ببینم بدووووو

خدایا تمام عزیزانم رو پیش تو بیمه کردم پس هواشونو داشته باش خداجونم ، فسقلیه توی دلمو هم خودت سلامت بده تواغوشم❤ 

آخه این چه کاریه 😐 من جای شوهرتون باشم میگم این زن فقط منتظر بود یکی بیاد تو زندگیش آویزون جیبش بشه این کارا چیه این مشاوره ها چیه ! وقتی برین سر زندگیتون پول منو تو نداره آخه  چه حرفیه پول زن مال خودشه  بعدم برابری حقوق زنو مرد میخوان

2706