2733
2734

عیدموهامو دکلره کردم بعدش رنگساژ کردم بعده دوبارحموم رفتن رنگه کامل رفت و فقط دکلره موند بازم رنگ کردم نموند پاک شد ودکلره خالی موند ازطرفی هم موهام خیلی خشن وخشک شده ازطرفی هم دکلره خالی اصلا قشنگی نداررررره😥

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رنگش کن باز دکلره کامل نکنی بهتره لایت درمیوردی خوب میشد نرم کننده بزن مثل پنبه میشه

برای شماهم همینطوره یافقط واس من؟اخه تاحالا دکلره نکرده بودم

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲
2728

رنگهای فانتزی همینن دیگه با چند بار شامپو کردن میرن موهات اگه خشکه یعنی داره خراب میشه باید ابرسانی کنی وگرنه موخوره و اینا میگیره برو نت بگرد ببین چه ماسکهایی واسه این جور موها میتونی درست کنی

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
برای شماهم همینطوره یافقط واس من؟اخه تاحالا دکلره نکرده بودم

نه من سه بار انجام دادم ولی دکلره کامل نه هایلایت و بالیاژ نرم کننده میزنم وگرنه موهام از سیم ظرف شویی بدتر میشه 

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
2738
[QUOTE=90821802]ابرسانی کن به موهات الان ضعیف هم چی استفاده کنم مثلا

ماسک داخل حمام بیول(شیر و عسل) بگیر خیلی خوبه.من اسفندماه 32تومن خریدم الان نمیدونم چندشده

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali