2737
2739

سلام دوستان گلم،خيلي استرس دارم لطفا اگه تجربه اي دارين در اختيارم بزارين...

من هفته دوازده بارداري هستم،خيلييييي ببخشيدااااا،صبح رفتم دسشويي و اصلااااااا حواسم به بارداريم نبود،با پاي راستم کاملاااا به شکمم فشار اوردم،چند ديقه همونجور بودم بعد يه دفعه فهميدم و بلندشدم،الان خيلي استرس دارم ميترسم با فشارآوردن بلايي سر جنين اومده باشه😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون هنوز کامل تو شکم نیمده. بین شکم و لگن. بعدم کیسه آب خیلیییی محکم. نگران نباش . نگرانی ضررش بدتره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

عزیزم تا هفته ۱۲ ۱۳ رحم تو لگن و لگن ازش محافظت میکنه بعد این هفته ها رحم از لگن در میاد و کم کم میاد بالا تو شکم،پس نگران نباش هیچی نمیشه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

نه بابا بچه چیزیش نمیشه اون هم هفته ۱۲ که خیلی کوچیکه و در اعماق شکم شما هستش😁

منم خیلیییی حساس بودم میگفتم این کارو کردم نینی چیزیش نشه و این حرفا

الان نینیم ۳۱ روزشه اومده خداروشکر سالمه سالمه

ولی احتیاط کن همیشه عزیزم هر چی باشه بار شما شیشه هستش

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

نه هیچ مشکلی پیش نمیادنگران نباش عزیزم اون هنوزخیلی کوچیک وکیسه آب محافظتش میکنه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706