2733
2734
عنوان

خانمای مذهبی کمک

135 بازدید | 9 پست

خانمامن ال دی میخوردم برای ماه رمضون اماازدیشب دارم لک میبینم بدون هیچ دردپریودی چیکارکنم لک قط بشه اگ شب دوتا قرص بخورم قط میشه.دلم نمیخاد روزم قضاشه

اجازه ندارید به بدن ضرربرسونید 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کار خیلی بدی میکنی...مدت زمانی که خدا مقرر کرده نگیری چرا میگیری از خدا جلوتر افتادی؟(نعوذبالله)

ن اصلا این.چ حرفیه اخ...دوس دارم.کل ماه تا حال وهوای روزه ست بگیرم اخ پریودیم 10روزه ک اینجدری خیلیش قضامیشه

ن اصلا این.چ حرفیه اخ...دوس دارم.کل ماه تا حال وهوای روزه ست بگیرم اخ پریودیم 10روزه ک اینجدری خیلیش ...

خب بعدا قضاشو بجا بیار

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2738

بدترگناه میکنی چون پریودیو که ماخانومانخواستیم ی چیزیه ازطرف خدا اینم ی امره ازطرف خدا نباید به بدنمون ضرربرسونیم خب عزیزم 

السلام علیک یارسول الله 🌹🌹🌹🤩🤩🤩
اصلا جدای ازضرر.کمک میخام عزیزم

ضرر جسمی خیلی مهمه اصل روزه برای سلامتی بدن هست شما بدنت رو درمعرض خطر میذاری که روزه باشی؟

اصل اسلام تسلیم بودنه

حالا شمابایه دکترصحبت کن عوارض رو براتون شرح بده اگه مورد خطری نیست مصرف کن وگرنه تسلیم باش

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.