1265
1254
عنوان

خانومای مذهبی کمک

132 بازدید | 30 پست

سلام دوستان 

من موقع سحر بیدار شدم و آب و غذا خوردم،فکر نمیکردم اذان زده باشه ،یعنی ساعتو که نگاه کردم با خودم گفتم الان زوده واسه اذان و غذامو خوردم ولی خیلی دودل بودم حس میکردم اذان زده،چون هیچوقت برای سحر بیدار نمیشم از ساعت دقیق اذان مطلع نبودم ،الان که نگاه کردم دیدم ۵ دیقه قبل از اینکه من غذا بخورم اذان زده بود،الان روزم باطل؟

آی ام فاطمه  متاسفانه اسم کاربری رو نمیشه عوض کرد.

نوش جونت😂

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

@بانوی_بی_نشان    

اینکه میگید شک داشتی یکم پیچیدش میکنه 

اگر مطمئن بودی نزده فکر میکنم قبوله اما شک 

حالا بانوی بی نشان جان بهتر کمک میکنن

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1274
روزه رو باید ادامه بدی و قضاش رو هم بگیری.(نظر مرجع تقلید خودم) برا منم پیش اومد .زنگ زدم دفتر مرجع ...

آهان ممنون عزیزم.نمیشه روزمو بخورم بعدا قضا بگیرم؟

@بانوی_بی_نشان     اینکه میگید شک داشتی یکم پیچیدش میکنه  اگر مطمئن بودی نزده ف ...

اره شک داشتم 😓

اینجا بهت اشتباه میگن .اگه مطمئن نیستی زنگ بزن دفتر مرجع ات بپرس.اینجا به من غلط جواب دادن

مرجع ندارم 🤦‍♀️

1226
آهان ممنون عزیزم.نمیشه روزمو بخورم بعدا قضا بگیرم؟

نه باید ادامه بدی روزه ات وقضا اش رو هم بگیری البته من دارم نظر مرجع تقلید خودم رو میگم .

اگه میخوای روزه ات رو بخوری باید از شهر خارج شی.

برای حاجتم یه صلوات میفرستی؟
اینجا بهت اشتباه میگن .اگه مطمئن نیستی زنگ بزن دفتر مرجع ات بپرس.اینجا به من غلط جواب دادن

مرجع دارما،آیت الله صانعی بود بعدا شنیدم میگن نمیشه ازش تقلید کرد منم همینجوری موندم دیگه کسیو انتخاب نکردم

1241